Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Konzultant vozidel - Neptune


Neptune

Hráč

1
17.7.2018 00:41, naposledy upraveno 17.7.2018 01:12 uživatelem Neptune

Přezdívka: Neptune

Věk: 22

Zkušenosti: Celkovo skúsenosti s VCT vecami mám obrovské z mnohých konkurenčných serverov a dokonca aj zo samotného Owlu. Čo sa týka skúseností ohľadom vozidiel IRL - taktiež, točím sa v autíčkárskych kruhoch a zaoberám sa autami denno denne, takže niesom v tomto odbore žiadne B-čko.

Komunikační dovednosti: Osobne si myslím, že som relatívne komunikatívny človek.

Mám čas: Kedy ako, niekedy denne vôbec ale inokedy denne strávim na serveri kľudne aj 10+ hodín.

Další informace o mně:

Tak čosi o mne, som 22 ročný autista ktorého koníčkom sú autá - to je jeden z dôvodov prečo podávam prihlášku do Tímu Konzultantov Vozidiel. Som si takmer istý že som jeden z popredných RPerov tohto serveru, keďže RPím už niečo vyše 10 rokov, a moje skúsenosti s RP a celkovo administratívou a vecami v spojitosti s VCT sú obrovské.

Síce som možno mal v minulosti nezhody a nepríjemné konfrontácie s niektorými z vás na sociálnych sieťach - ale v súčasnej dobe som odhodlaný stráviť istý čas na tomto serveri, keďže sa prístup niektorých hráčov k RP zlepšil a situáciu začínam vidieť pozitívnejšie, a to je jeden z ďalších dôvodov prečo sa chcem aspoň trochu zaviazať k tomuto serveru, prostredníctvom členstva v tíme. PS: Ak by sa dalo, bol by som rád ak by táto prihláška bola súčasne aj prihláškou do Support Tímu.

Vopred ďakujem za vybavenie mojej žiadosti. S pozdravom, Neptune.

19.7.2018 12:26

Proti

jsi nepříjmený člověk, kterého v AT nechci. Děkuji.

Belty

Hráč

4
19.7.2018 17:24

Sice nejsem v A-T, ale myslím si že se to také počítá PROTI

2.8.2018 23:01

Pro hrubé porušování pravidel přihlášku zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

70Kč včera v 22:29

AsiLucker

150Kč včera v 21:08

stokly

500Kč včera v 20:41

Nejnovější uživatelé
PetrSmitkoBack

Registrován 22.4.2024

Block18

Registrován 22.4.2024

Jamalzbr

Registrován 22.4.2024