Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - baladaaa


10.3.2023 21:58, naposledy upraveno 10.3.2023 21:58 uživatelem baladaaa

Přezdívka: baladaaa

Věk: 17

Zkušenosti: No, přiznám se, že zkušeností moc nemám, ale určitě se tam některé najdou. Dost zkušeností jsem nabral na pozici Hlavního admina na jednom serveru, který skončil nějako po půl roce svého plného fungování. Co se týče mého RP, řekl bych, že zkušenosti mám, ačkoliv si myslím, že jich tam ještě spóustu chybí. Podlé mého uvážení bych pozici zvládl.

Komunikační dovednosti: Co se týče mých komunikačních dovedností, no. Asi to tady nějak moc nebudu rozepisovat. Plynule se domluvím česky, anglicky a z menší části i německy. Nemám problém hodit s někým call na Discordu, TSku, či další komunikační aplikaci. Rád si s někým popovídám ať už dojde i na ty nejhorší témata. Vůbec to nemusí být spojeno se Skimem či LeoSightem. Ohledně mého psaní, řekl bych, že je na dobré úrovni, ale je tam toho ještě hodně co dodělávat.

Mám čas: Čas mám prakticky furt, samozřejmě, spousta lidi ví, že studuji a někdy zkejsnu ve škole až do 16:10 a domů se dostávám okolo 17:30. Sudý týden mám praxe a lichý mám školu (týden škola, týden praxe). Co se týče dojezdu domů z praxí, většinou na praxi končím v 11:30, ale někdy tam jsem až do 14:30, podle toho, jak mám jít ráno na praxe. Můžou se zde najít i nějaké ty dny, kdy aktivní nebudu, někdy mi to tak vyjde, že nemám na nic náladu, ale to bývá max. jednou, dvakrát do měsíce. O víkendu mám času více, v pátek většinou od 17:00 někde do půl třetí ráno. Poté spím až do 13:00, jednou za čas s něčím pomůžu a pak jdu na notebook, kde si už dělám své věci.

Další informace o mně:

Takže, jako vždy. Začnu od začátku. Jmenuji se Jakub, je mi 17 let a pocházím z Rychnova nad Kněžnou. Již druhý rok studuji obor Kuchař - číšník na Vyšší odborné škole v Rychnově nad Kněžnou. Za dva roky jsem nabral praxí víc než dost, kolikrát se cítím jak kdybych už měl školu hotovou a chodil do práce, ale škoda, není tomu tak. K oboru mě dostala hlavně moje maminka, které za to moc děkuju, samozřejmě i další část mé rodiny, bylo to pro mě těžké rozhodnutí. Není xkrát jednoduchý se v 15ti rozhodnout co budu dělat ve dvaceti, či pozdějším věku. Jednou za čas si doma něco uvařím, pomůžu mamce, ségře apod. Školu bych už nejradši měl za sebou, je fakt, že to utíká hodně rychle, co se dá dělat. Přiznám se, závěrečných zkoušek se dost bojím, bojím se, že je nedám a co potom. Třeťák dělat znovu se mi xkrát nechce. Jednou bych chtěl mít vlastní restauraci, ale to si ještě moc nedokážu představit, jestli bych to vůbec zvládnul, když vím, kolik věcí to obnáší. Odbočím do jiných témat, než je mé studium, dokázal bych se rozepsat a nešlo by to jen tak zastavit. Jako každý kluk, jsem blázen do aut, co jiného. Mám i nějaké to vysněné vozidlo, ale k tomu se nejspíš nikdy nedostanu. Samozřejmě, možné je všechno, ale nemusí tomu tak býti. Co se týče hraní her na notebooku. No, nehraju jich moc, ale něco co si zahraju rád zde mám, například: GTA SA, GTA V, Assasin's Creed, Euro Truck Simulator 2 apod. Od těchto maličkostí bych odskočil a vrhnul bych se na hudbu, mé oblíbené téma. Hodně lidí ví, že rád poslouchám Renneho Danga, Jaye Diesela a poslední dobou se mezi nima najde i Schyzo. Tito tři jsou mí nejoblíbenější interpreti, poslech Renneho Danga a Jaye Diesela začal mým učňákem, oba jsou to Rychnováci. Při vyslovení jména Renne Dang, se hodně lidem vybaví Rychnov nad Kněžnou. Co se týče Jaye Diesela, toho moc lidí nezná, za mě nedoceněný interpet za posledních 5/6 let. Další interpreti, to bych tu byl až do zítra. Teď bych se mohl rozepsat ohledně Skima. Na Skimu jsem začal ''RPit'' dne 8.3.2021, začínal semnou můj blízký kamarád Dvorkiss, který ode mě bydlí zhruba 100 metrů, naměřený to nemám, ale dokážu to tak nějak uhádnout. Má první postava se jmenovala Jakub_Balada, na které jsem si později dal CK, už ani nevím z jakého důvodu. Za celé dva roky jsem na Skimu ''naeRPil'' přes 1700 hodin, jednu dobu jsem byl na Skimu závislák, hrával jsem ho i klidně 5, 6 hodin denně, teď už tomu tak není, věnuji se i jiným věcem ve svém životě. Dříve jsem hrával GTA:SA, SAMP, bratr mi to stáhl na počítač a já začal být v tu dobu závislý na počítači. Mé RP bych hodnotil jako ve škole dva mínus. Poslední půl rok jsem potkal tolik nováčků, které bych rád zaučil, ale nemohu, z důvodu, že nejsem v Helper Teamu. Obdivuju některé nováčky, kteří na Skimo zavítají a mají nějaké RP zkušenosti, např. z FiveM. Podle sebe dokážu usoudit, že bych nováčky dokázal zaučit a zvládal bych to vše v pořádku. Na této přihlášce ocením pozitivní i negativní ohlasy, vůbec se nebudu zlobit. Chápu, že někteří hráči na mě mají jiný názor. Snažím se do Helper Teamu dostat už nějakou dobu, věřím, že mi to konečně výjde, ale nemusí. Za mě vše, nevadí mi ani ty negativní ohlasy, nebudu se na nikoho zlobit.

S pozdravem balados aka baladaaa

18.4.2023 12:39

No, pojďme spolu ukončit mou prokrastinaci a podívejme se tedy na tvou žádost, co ty na to?

V komunitě už o tobě nějakou dobu vím, vesměs tě znám a mám z tebou své zkušenosti. Ať už IC v rámci PSA, tak i ty OOC coby člen AT, od něhož jsi nějaký ten trest dostal. Nejsem úplně potěšen tvou historií, nicméně je pravda, že od tvého posledního trestu uplynula vcelku dlouhá doba.

Podívám-li se i na obsah žádosti, vidím, že sis s ní dal práci, což i komunita dokázala značně docenit. Z těch nesouhlasů bych si upřímně nic nedělal, podívám-li se na to, kdo ti je dal, a jak říkám, tak udělám a nesouhlasy nebudu zohledňovat. To máme přes třicet pozitivních reakcí a po mém delším zvažování vznáším verdikt, že ti tu šanci dám.

Kontaktuj mě na Discordu, kde spolu domluvíme termín kratšího pohovoru na TeamSpeaku, kde si povíme, co a jak.

Gratuluji a přeji krásný zbytek dne.

<GA> Dzardys
správce Helper Teamu


Powered by LeoSight IFS
LT~77