Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - vojta2921


vojta2921

Hráč

5
15.3.2023 09:33

Přezdívka: vojta2921

Věk: 13

Zkušenosti: vyznam se hodne v komunikaci vlastnil jsem 50 serveru ale reidli mi ho

Komunikační dovednosti: umim se zevsema domluvit aj pomoc

Mám čas: dnes v 17:00

Další informace o mně:

Ahoj jsem Vojta a chtel bych se stat členem helperu a chtel bych pomahat členum tohodle serveru a byl bych rad kdyby jste me přijmuli a doufam ze budu moc co nejvic pomoc členum

Artistiques

Hráč

32
15.3.2023 11:19

Ahoj, předběhnu Dzardyse a napíšu ti, že tahle přihláška nemá šanci... Pokud opravdu o toto místo stojíš, musíš se trošku víc rozepsat, mít nahraných alespoň 100 hodin a nemít obsáhlou historii banů. 

Doporučuju ti pročíst si jiné přihlášky, soustřeď se ale jen na ty vyhodnocené zelenou fajfkou, ať víš, jak to má vypadat ;).

Opravdu si na tom dej záležet, sice jako helpeři nejsme o moc jiní než ostatní hráči, nicméně to je jistá skupina do které se nedostane každý, proto to nemůžeš poslat takhle odfláknutý :D

15.3.2023 15:14

Ačkoliv se moc nevyjadřuju k přihláškám tak se dnes vyjádřím, mám takový tušení že zrovna ty si mi psal v posledním týdnu pár otázek do zpráv na discordu a většinou to bylo kvůli základním informacím, na tom by nebylo nic špatného, pokud něco nevíš jen do toho, ptej se, každopádně helper má mít přehled o tom jak co funguje aby mohl pomoci dalším hráčům.

16.3.2023 20:41

Bez dalšího komentáře zamítám a zamykám, důvod můžeš hledat například v nedávno uděleném trestu...


Powered by LeoSight IFS
LT~60

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Adaamekk

300Kč včera v 15:54

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024