Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odvolání proti rozhodnutí kongresu 43/2023


Lexikonn

Hráč

78
30.3.2023 02:36, naposledy upraveno 30.3.2023 02:47 uživatelem Lexikonn

Podatel: Zoe Corrnet

Věc: Odvolání proti rozhodnutí kongresu 43/2023


Odůvodnění:
Vážený soude,
ráda bych projednala rozhodnutí kongresu 43/2023 o mém odvolání z pozice vrchního komisaře LKRC. Nestabilita vedení je dle mého názoru absurdní. LKRC neporušuje zákon 5/2020, jelikož se jedná o klub a neručím za trestní záznamy členů klubu a jediný zaměstnanec jsem kvůli limitaci certifikace CFI pouze já, tudíž žádný zaměstnanec neporušuje zákon 5/2020. LKRC je aktivní, v příloze zasílám seznam posledních vydaných pilotních průkazů za poslední měsíc a dále mám tři žadatele v řešení. Dále jsou absurdní podmínky na výběrové řízení nového vrchního komisaře, konkrétně požadavky, cituji "Vlastníctvo minimálne jedného certifikátu či licencie výhodou". Je nutné aby měl instruktor i vrchní komisař certifikát CFI, o čemž zřejmě kongres neví. Žádám o řádné prošetření rozhodnutí kongresu a navrácení mé pozice vrchního komisaře LKRC.

Z. Corrnet


Záměr: Zrušení rozhodnutí kongresu 43/2023

Přílohy: zaznamy_lkrc.pdf

Marco Paul - ARC, AGC, ROT - 26.2.2023
Smokey Hasya - Typerating News Chopper - 27.2.2023
Adrian Jameson - ARC, AGC, ROT - 3.3.2023

 

30.3.2023 16:40

Podatel: Zoe Corrnet (( @Lexikonn ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážená paní Corrnet,

Váš podnět jsme zpracovali a rozhodli jsme se vaší žádosti nevyhovět na základě nedodržení podmínek, které jsou stanoveny zákonem 4/2020 - Zákon o soudním řízení. Děkujeme za pochopení.


Mgr. Elizabeth Hawkins,
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~46