Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o smazání registru trestů.


UrciteNeHudec

Hráč

20
1.4.2023 20:27

Podatel: Daniel Hudec

Věc: Žádost o smazání trestního rejstříku.


Odůvodnění: Dobrý den vážený soude.
Tímto podmětem bych chtěl zažádat o smazání mého registru trestů.
Můj poslední trest byl vykonán 11.3.2023 (necelý měsíc od dnešního datumu 1.4.2023).
Sice už mi jednou rejstřík smazán byl ale přesto se pokusím vám odůvodnit proč by můj rejstřík měl být znovu smazán.
Podávám tuto žádost protože můj registr trestů my nyní brání založení si vlastní firmy zaměřující se na ochranu osob, věcí a objektů (security) tyto služby bych rád provozoval ve prospěch firem a lidu.

Nyní nemohu založit viz. firmu kvůli mému trestnímu rejstříku, rád bych tuto firmu založil a žil řádně jako spořádaný občan a jednou PROVŽDY bych skoncoval se vším co bylo součástí mé minulosti a začal tak novou kapitolu mého samého. 
Tato žádost by byla mou poslední šancí si uspořádat život k lepšímu a žít život spořádaněji.
Děkuji vám za zvážení mé žádosti a přeji hezký zbytek dne.


                                                                                                                                                              -𝓗𝓾𝓭𝓮𝓬


Záměr: Výmaz trestů z mého registru.

5.4.2023 19:49

Adresát: Daniel Hudec (( @UrciteNeHudec ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Hudec,

situací jsme se zabývali v rámci ZSP a jeho výsledek naleznete v dokumentu S-552.


Mgr. Elizabeth Hawkins
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~25