Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na [GA] Dzardys


4.4.2023 13:39, naposledy upraveno 4.4.2023 20:35 uživatelem Pras3for

Chtěl bych podat oficiální stížnost na Džardyse. Tuto stížnost podávám, kvůli tomu že jsem odpověděl na přihlášku mého kamaráda. Džardys to moc asi nepochopil a moji odpověď mi smazal a dal mi varování. Né že by mi dal pouze 1 klasické varování, jako normální admin, ale asi to moc nerozdejchal a dal mi jich ihned 5 a kvůli tomu jsem obdržel ban zde na fóru, tohle jednání mi přijde velice neférové. Následně když jsem podával na něj stížnost, tak mi ji admin Phobios smazal a dal mi další varování, nacož jsem dostal další ban, což se mě osobně dotklo. Byl jsem velice smutný. Vím, že jsem to nepsal předtim seriózně, ale tohle jednání ke mně se mě fakt dotklo. Prosím o důkladné potrestání již zmiňovaného admina a chtěl bych poprosit i o nějaké odškodnění, protože tohle jsem si fakt nezasloužil🥺.

//e-Chci řešit stížnost a nezajmají mě cizí názory. Doufam že si rozumíme Jane38mm.

jan38

Hráč

42
4.4.2023 14:48

Dzardys ti takhle naznačil aby jsis to zapamatoval já takhle na příspěvek dostal 2 varny

13.8.2023 20:16

VERDIKT

Ahoj @Pras3for,

dlouho jsem přemýšlel, jak tvou stížnost vyřešit. Protože ovšem neodkazuješ na konkrétní tvůj komentář, za který jsi byl potrestán, a napřikládáš žádné důkazy, stížnost zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
8676 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
sqmal

212Kč včera v 20:43

KaiserCrowley

150Kč včera v 19:29

TOMxd

8Kč včera v 17:19

Nejnovější uživatelé
mirkomiri

Registrován 10.5.2024

AntonioCZE

Registrován 9.5.2024

Rytmausz

Registrován 9.5.2024