Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unpermu


eMkoo

Hráč

10
15.4.2023 12:24

Zdravím všechni kdo tohle čtou moc rád bych dostal unpermu

 

PROČ JSEM PERMA-BAN DOSTAL?

Perma-ban jsem dostal z duvodu Trash-rp a MetaGaming chtěl jsme okrást cápka bez povolení od admina tak jsem ho vzal do auta a zajel pryč do města a tam ho svázal a chtěl okrást ale v tu ránu tam přijeli jeho kamarádi a začali na nás mířit zbraněmi a najednou nás spoutali a chtěli okrást a chtěli mi vzít peníze a klíče od auta ale já erpil že peníze ani klíče od auta nenašli protože jsem to měl v tajné kapsičce v tašce.

( tak tohle byl Trash-Rp )

 

METAGAMING

Prostě když jsem s mím kamarádem okrádali toho cápka tak jsme se domlouvali přes discord. ( lituji toho )

 

A-Team a ostatní hráči

Tímto bych se chtěl omluvit celému A-Teamu ale taky hlavně komunitě a lidem na serveru vím udělal jsem chybu ale čas nevrátím takže bych se chtěl s celéééééééého srdce omluvit všem ale to možná někomu stačit nebude.

 

PONAUČENÍ?

Už se budu držet pravidel a budu se snažit nic neporušovat nemám problém se nechat v případe přeskoušet.

 

MOJE VYJÁDŘENÍ 

Moc rád bych dostal unban a ještě jednou se všem omlouvám 

Přeji hezký den předem děkuji 

kdyby něco muj dis ᴍʀᴅᴏɢᴇ#8185

 

Omluvám se za pravopis

15.4.2023 13:02

Takže znovu.. Jdi si přečíst mojí odpověď v před předešle žádosti plus si prostuduj tento zajímavý topic.


Powered by LeoSight IFS
LT~19