Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o zrušenie/zkrátenie permanentného banu pre Admina @SovietDog


SamPlays

Hráč

2
22.4.2023 12:24

Pozdravujem všetkých čítajúcich tohto topicu.

 

Tímto topicom by som si chcel požiadať o skrátenie či zrušenie Perma banu, ktorý mi udelil administrátor @SovietDog. Svojích chýb som si viac než vedomý , a o rozhodnutie Administrátora nezpochybňujem.

 

Ban mi bol udelený za Troll, CarDM , Pravidlo č.7 a 21 , pýtate sa prečo? Nižšie to tu celé odôvodním.

V minulosti som dostával mnoho banov ktoré tu zmienim. Boli to bany za nonRP, nonRPDriving, TrashRP, CarDM , Mixing.

Po tíchto banoch som nemal ban týžden pred mojím Perma banom a ten zdôvodním tu:

Takže, svoj Perma ban som dostal dňa 1.6.2022. Bola to streda ako každá iná aja som sa rozhodol si zahrať na SkimoRP ako každý deň. Avšak mi to v ten deň moc na servery nešlo. Každému z nás sa občas nedarí a máme chuť to odfláknúť a nerobiť si z toho veľkú vedu. Tak som si vtedy povedal že idem trolovať, Začalo to tým že som na streche auta začal tancovať a robiť blbosti. Potom to zašlo zasa ďalej ako napríklad spomínaný CarDM, začal som narážať bezdôvodne do aút a neRPiť dané situácie. Následne prichádza narad ,Pravidlo č.7 a 21. To už bolo samotné zlé správanie voči adminovi a griefovanie a neúcta a bezohľadnosť. Nasledoval Perma Ban za vyššie spomenuté dôvody. Po udelení banu sa mi moc nechcelo stým zmierit, pretože mi RP chýbal. Ano, znova som robil to isté.....zasa. Spravil som to tak 14x ak sa nemýlim, buď za TrashRP,a alebo nonRP/Driving , CarDM , Mixing. Nemusíte hovoriť že som blbec. Viem to veľmi dobre sám. Tolko k objasneniu mojích banov , a Perma banu.

Toto je môj jediný účet na ktorom mám Permaban. Veľmi rád by som sa znova pozrel na Skimo, ale už tak ako sa patrí slušne a úctivo. Tímto by som chcel požiadať o šancu a dokázať to , že som tu vhodný k hraniu kvalitného RP. Snažil som sa o kvalitné RP, o zážitky pre ostatních ale aj pre zlepšenie samého seba. Ak by som mal niekedy možnosť podporiť server veľmi rád by som prispel ku kvalite a jeho k dobru a zlepšeniu. To mi môžete veriť. Hral som tu 2 roky, mám odtialto hromadne veľa pekných spomienok a spoznal som tu vela super ľudí. Z mojích všetkích chýb a poškodení ktoré vznikli kvôli mne na serveri som v priebehu času bol poučený a veľmi dávam pozor na malé chyby.

 

Aby som sa vyjadril k jednej žiadosti o unban ktorú najdete (tu).

Viem, vtedy som sa choval ako blbec a som si myslel že budem za veľkého frajera keď budem miešať RP s Griefingom. Avšak som na Skimo chodil že si idem trocha oddýchnuť od všetkého čo sa udialo v ten deň a užit si hraniu RP. Skoro každý človek mal aspoň raz také obdobie, keď "robil machra". A tým obdobím som si aja prešiel, a keď na to pomyslím sa za to hanbím, a sa za to ospravedlňujem a mrzí ma to. Toto by bola moja odpoveď k tejto žiadosti.

 

Prečo by som si želal o unban a mohol by mne môcť udelený?

Prial by som si dostať možnosť sa vrátit späť medzi túto komunitu a ďaľej pokračovať v hraniu RP. Chcel by som tu prežiť veľa príjemných zažitkov a vždy sa hociakým spôsobom zlepšovať. Som si toho vedomí že moje šance niesú moc vysoké po tích všetkích problémoch a zaobchádzaním z A-Teamom ale viem, že môj RP má dostačujúcú úroveň a odohratích hodín nato že nechodím na ten server len z nudy a Troll ako som to robil dávnejšie. Chodím sem iba pre zregeneráciu seba a odpočinok z hrania RP. Aj toho som si vedomý že premňa platia tie isté pravidlá ako pre každého iného a nemám snimi čo i len jeden problém. Ako som písal spomenutému adminovi, robil som to preto lebo som bol neúctivý a bezohľadný voči A-Teamu a myslel som si že mi to prejde bez sankcií. V súčastnosti sa toho veľa zmenilo a vidím aspoň nejakú šancu a preto sa snažím o moju druhú šancu. Medzitým čo som dostal ban si pravidlá ktoré som porušil spätne prechádzam a snažím sa zlepšovať čo raz viacej na profesionalite na mojej strane a úctivému správaniu voči ostatným. Lebo viem že musím poprípade doladiť nedokonalosti, ktoré ešte iste stále mám.

Tímto chcem požiadať SovietDoga, aby sa nadomnou posledný krát zlutoval a dal mi ešte jednu šancu. Moc to premňa znamená. Môj cieľ na Vašom serveri je byť aktívnym a pozitívnym prispievateľom. Chcem sa zamerať na rozvíjanie mojich herných zručností a na pomoc ostatným hráčom, ktorí potrebujú radu alebo podporu. Som si vedomý toho, že ako hráč na Vašom serveri mám zodpovednosť reprezentovať Vašu komunitu a byť vzorom pre ostatných. Skimo je premňa hlavná náplň voľného času. Ľutujem všetkého môjho zaobchádzania s A-Teamom, to je pravda. Ak by som vedel vrátit späť čas tak by som žiadnu z týchto vecí nespravil. Ale bohužial sa stalo. Verím tomu že SovietDog je rozumný a férový admin na úrovni a dúfam že si vo mne nájde pochopenie za moje činy, ktoré ma samozrejme v ničom neospravedlňujú.

A za to sa ešte raz ospravedlňujem.

Budem rád za hocijakú reakciu/odpoveď na túto žiadosť, či bude pozitívna alebo negatívna. Som len človek a robím veľa chýb...a to nie malé. Niekto ma nemusí mať rád, niekto ma môže mať rád. Taký je život. Ospravedlňujem sa za veľkú dĺžku žiadosti, len som chcel vyjadriť vám všetkým, čo mi srdce cítilo k tejto žiadosti.

Vďaka Vám za Váš čas a úsilie, ktoré vynakladáte na spravovanie tohto servera. Dúfam, že budete mať pochopenie a že mi poskytnete druhú šancu na to, aby som sa stal členom Vašej komunity znovu.

                                                                                         

                                                                                                                                       S pozdravom SamPlays.           

24.4.2023 02:51

Se žádosti sis dal práci, to jde vidět. Dobrá tu šanci dostaneš ale jedná chyba a permanentní ban ti zůstane už na pořad.  Ban ti okamžitě zruším. 


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024