Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prodloužení trestu - Opětovný ban po unbanu (Permanent) @Dzardys


neznamy#6016

Smazaný účet

20
6.5.2023 20:18

Zdravim Admin team a všechny čtenáře žádostí.
Žádost znovu směřuji na @Dzardys -e, páč nechci aby nadále moje unbany řešil SovietDog

Dnes tu jsem s žádostí o zrušení druhého permanentního banu od admina SovietDog.
Dovolím si tuhle žádost spojit s mojí stížností na stejného administrátora.

Jak již jsem psal ve stížnosti zde jde o prodloužení trestu z pravidla č.21 na permanentní.
Ve stížnosti kam se mi vyjádřil Dzardys sám napsal : "nicméně bychom měli vzít v potaz nové znění pravidla 21, které umožňuje užívání vulgarit v chatu, nejsou-li cílené a za účelem urážky hráče. Což tento případ dost zjevně není."

Ještě jednou si sem dovolim vložit celý log, kde jde vidět že jsem se poprvý za ten den připojil, a za celých 6 minut mi padl ban ( https://leosight.cz/logs/Gp36SEVhS2/4f818ddc6cf4 ).
Sice je to permanentní ban, a měla by to být slohovka, ale co k tomu mám napsat opravdu netušim, v logu jde vyčíst i moje omluva, a objasnění že to nebylo nikomu cílené.
Vrátím se zase k stížnosti a to konkrétně k Dzardysovo bodu "Soviet obhájil své jednání udělenou podmínkou hráči"

To mě trochu i zarazilo, protože Soviet mi o žádné podmínce neřekl. Jedinou podmínku si mi dal ty sám, s tím, že mám vymazat všechny Illegální postavy, načež jsem se ptal proč? Já nedostal permu za to, že jsem RPil Trash Illegalu nebo něco s tím spojeného, ale za něco uplně jinýho, doslovně, se permanentní trest ani nějak natýkal Skima. No budiž..
Ale taky chápu že po unbanu dostat ban je taky trochu risk, ale abych kvůli jedno-hodinovému banu fásl další permu, mi příjde trochu moc.
Taky si uvědomuju že Soviet mě nemá a nebude mít rád, na druhou stranu by ho to v tomhle směru nemělo ovlivňovat.
Zbytek je nějak tak sepsán ve stížnosti, přeji krásný zbytek dne či noci.

6.5.2023 20:20

Ahoj, tvé žádosti vyhovím, důvod banu neshledávám jakkoli oprávněný.


Powered by LeoSight IFS
LT~42