Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Mentix12


shevul

Hráč

6
15.5.2023 21:05

Přezdívka: Mentix12

Věk: 16

Zkušenosti: Zdravím, moje zkušenosti jsou dost velké jelikož jsem byl supportet na jednom serveru jménem Asgard a taky majitel jednoho nejmenovaného serveru, dalši zkušenosti mám ze SAMPU a také minecraftu

Komunikační dovednosti: Dovolím si říct, že českou gramatiku ovládám celkem dobře. Ovšem se někdy vyskytne nějaká ta chybka. Slovenštině samozřejmě rozumím, a i s angličtinou se dokážu nějak domluvit. Ruštině porozumím celkem těžce, ale azbuku ovládám dobře.

Mám čas: Čas na hraní mám téměř vždy až po škole. O víkendy jsem na skimu buď celý den, anebo vůbec.

Další informace o mně:

Jmenuji se Adam, ale mám raději, když se mi tu říká "adyys". Myslím si, že jsem přátelský a ochotný člověk. Pocházím z okresu Šumperk, což je olomoucký kraj. Mám zkušenosti jak s ilegálním RP, tak s legálním RP. O pozici helpera se ucházím, protože bych rád pomáhal nováčkům a celkově celé komunitě. Rád vysvětluju lidem, se kterými RPím a jsou na serveru nový, jak to tu chodí. Dokážu udržet trpělivost a chladnou hlavu i s hráči, kteří si nechtějí nechat poradit nebo pomoc. A také se chci omluvit za moji historii co mám nikdy už by se to nestalo .

16.5.2023 07:57

Upřímně.. Slyším o tobě prvně, musel jsem jít kouknout do banlistu a hned mě zarazil tvůj nedávný trest.

Nevím, co tě vede k tomu si nepřečíst podmínky pro přijetí do HT a podat tuto přihlášku s tím, že "jo, tohle je ono, to mi určitě vyjde!"
Upřímně bych byl rád, kdyby sis je přečetl, pak se pořádně dozvíš, co od svých helperů očekávám a proč tě nemohu vzít.

<GA> Dzardys
správce Helper Teamu


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

300Kč dnes v 06:38

Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024