Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Aukce] 2004 Mercedes Benz C32 AMG (W203)


sefre

Hráč

27
24.5.2023 23:00

Dobrý den, touto aukcí bych rád poslal do světa toto vozidlo, pro které již nemám využití, jedná se o Mercedes - Benz C32 ve verzi AMG rok výroby 2004, dle mého je to celkem málo doceněný kousek ve verzích AMG, pod kapotou naleznete kompresorem přeplňovaný motor V6 o objemu 3.2L a výkonu 349 koňských sil, které pohání zadní nápravu, vozidlo je spíše pro někoho kdo si rád dopřeje občas ostřejší jízdu, třeba při výletě, nebo cestě do práce, právě na cestu do práce jsem vozidlo využíval, poté jsem ho schoval do garáže, a nyní mi překáží tudíž proto ho posílám dále, VIN vozidla je 8211, a počet najetých kilometrů aktuálně 281 km, tudíž si myslím že vozidlo skvěle poslouží někomu, jako výstavní kousek do sbírky.

Fotografie a protokol úprav naleznete zde

Počáteční částka: 300.000 Kč    Minimální příhoz: 50.000 Kč

Vzor příhozu:

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Částka:

 

V případě otázek se stačí ozvat na můj mail: sergio.greco@post.ic

Přeji příjemný zbytek dne.

Greco

Aldajebuh

Hráč

13
28.5.2023 20:22

Jméno a příjmení: Alda Harant

Kontakt: 355 600

Částka: 300000 Kč

sefre

Hráč

27
29.5.2023 06:23

Aukce je u konce, výhercem je pan Harant, během tohoto týdne Vás budu kontaktovat. ((@Aldajebuh)) ((Prosím Lock))


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo