Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Hwery


Hwery

Hráč

22
11.7.2023 19:40

Přezdívka: Hwery

Věk: 14

Zkušenosti: Nemám chci se prinaucit ale umím dobře vycházet z hráči

Komunikační dovednosti: Ano mam

Mám čas: Pořád

Další informace o mně:

Jmenuji se Ondřej. Bydlím v jednom malém městě v kraji. Bydlí se mi tu dobře, protože tu není mnoho lidí. Mám úžasnou rodinu, která mě vždy podpoří. Jsem komunikativní, vtipný, spolehlivý. Rád se učím novým věcem a chci získat mnoho nových zkušeností. Rád cestují, jezdím na kole a hrají fotbal jako kapitán týmu. Nedávno jsme se umístili jako druzí. Příště chceme vyhrát a dokážeme to. Jsem pro Vás přínos.

11.7.2023 19:50, naposledy upraveno 11.7.2023 23:07 uživatelem kormoo

Čau, příště mrkni na podmínky, ulehčíš to ostatním a nebudeš se tu zbytečně vypisovat s přihláškou.

kormoo✌️

Jackal

VIP

46
11.7.2023 19:55

Ahoj, pominu-li fakt, že nevím, co si představit pod "Ano mam" jako odpověď na komunikační dovednosti, tak by mě zajímalo, v čem přesně by jsi byl Leosightu přínosem. Co tak koukám na tvou historii, tak tu vidím poslední ban cca týden zpět, už jen to znamená, že sis ani nečetl požadavky pro vstup do HT, což je smutné. Do toho u tebe ani nevidím žádnou snahu o pomoc hráčům s jejich problémy, ba naopak v poslední době vidím na Discordu tvé upozorňování na svůj report, zbytek tvých zpráv jsou nesmyslné obrázky.
Můžeš nám tedy objasnit, co myslíš tím, že bys pro "nás" byl přínosem? Díky.

(Kdyby to někdo nepochopil, tak samozřejmě nesouhlas)

12.7.2023 01:23

Ahoj, nemám co dodat, výše to shrnuli pěkně a trefně. Děkuji.

Přijmout tě bohužel nemohu.

<GA> Dzardys
správce Helper Teamu


Powered by LeoSight IFS
LT~53

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

300Kč dnes v 06:38

Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024