Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška TS3 Administrátor - Dominik1


Dominik1

Hráč

2
29.7.2020 20:58

Přezdívka: Dominik1

Věk: 18

Zkušenosti: Zbrane rp moc neumim ooc/IC

Komunikační dovednosti: Pravidla a rp

Mám čas: Ano mam čas furt

Další informace o mně:

Zbrane pracoval sem u pčr ale oni me vihodily potom sem bil mechanik a sem mel plat 50. 000 tak potom sem si videlal a tak potom me vichodily proč me vichodliy protože sem nebil 5 dny aktivni tak me vihodlily tak sem nevudel co mam pracovat tak sem přemišlel že budu možna admin tak sem přemišlel a potom sem pracoval sem hasič a šlo mi to a tak sem bil rad

Paradoxx udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.12
29.7.2020 21:11

Takže, sice niesom admin aby som ta súdil ale podľa pravopisu, a toho ze píšeš o hernej aktivite co by si mal o sebe skôr písať tak ta takto moc nezoberu, skus otvoriť nejakú knihu a po prečítať si niečo

30.7.2020 01:21

Moc nechápu, proč v přihlášce na TS3 Administrátora píšeš něco o zkušenostech se zbraněmi a RP. Vzhledem ke gramatice pochybuji, že je ti 18. O skutečnosti, že jsi se registroval včera a už se hlásíš do AT nemluvě - nesplňuješ podmínky pro přijetí, zejména aktivitu na portále již před podáním přihlášky.

Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~30