Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MC Helper - FLYER


31.7.2020 02:28, naposledy upraveno 31.7.2020 02:30 uživatelem FLYER

Přezdívka: FLYER

Věk: 17

Zkušenosti: Na pár menších minecraft serverech jsem byl adminem i helperem, takže něco málo by bylo, jinak jsem hráč minecraftu už 8 let

Komunikační dovednosti: Mluvím česky, rozumím slovensky, a umím mluvit i anglicky(moje výslovnost ale v angličtině není nejlepší)

Mám čas: Čas mám v podstatě pořád

Další informace o mně:

Hello, jmenuji se Alex a studuju elektrotechniku, popravdě mi to moc nejde, spíše bych chtěl programovat, a to se taky sem tam učím. Sám pro sebe si programuju takovou menší klikačku a při tom se teda učím nové věci. Každopádně mimo to rád hraju hry, a to hodně. Když hraju nějakou hru a opravdu mě baví tak ji hraju dost. Taky mám hodně rád seriály, a občas si pustím i anime, ale to zas tak moc ne viděl jsem jen (skoro) dvě anime, jsem spíše seriálový typ, stojím si za tím že DC seriály jsou fajn, přičemž Marvel má zase fajn filmy. Jsem celkem přátelský, pokouším se přátelit s každým novým, také jsem hodně vybíravý a soutěživý.

2.8.2020 13:31

Po vyhodnocení přihlášky bylo rozhodnuto, že postupuješ na pohovor na pozici MC Helper.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024