Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZKRACENÍ UNPERMY /


8.8.2023 12:17, naposledy upraveno 9.8.2023 23:01 uživatelem El1skaBUMBAC

 

Zdravím píšu tuhle žádost po 2 až 3 měsicach předem děkují za každý komentář každého si velice vážím jdeme se vrhnout

 

 

kdo dal permu ?

--------------------------------------------------------------------

ADMIN POD JMENEM ( @Dzardys )

-------------------------------------------------------------------

A PROČ ŽÁDÁŠ O UNBANU/ZKRÁCENÍ  BANU ?

-------------------------------------------------------------------

jelikož se totálně nudím a nevím co mám dělat miluju stale komunitu SKIMO ROLEPLAY je to už par měsicu co tam nejsem a ráda bych se tam normálně a jako nova vrátila k rp hraní už jsem se ponaučila co a jak se chovat pokud se dostanu zpatký na skimo bude to jako kdybych byla nova slušna hračka co tam začína řikam si že pokud se mi tohle povede tak budu respektovat každeho AT teamu jako každý hráč a svoje chovaní jak OOC jsem si zlepšila a tímto chci dokázat že jsem se opravdu ponaučila a zlepšila k RP a ooc cestami MOJE HISTORIE JE OPRAVDU ZLE A LITUJU TOHO CO JSEM DĚLALA a opravdu lituju toho co jsem životě udělala ve hře například kazila jsem hru spoluhračum a taktéž jsem par krát tvořila ooc komunikaci omlouvám se všem kterému jsem ubližíla ve hře nebo zkazila rp mrzí mě to moje chovaní se zlepšilo o 100x než předtím tímto chci to tu ukončí a doufam že si tohle přečte pan @Dzardys velice si vás vážím a poslední slova moje rp bude tak dobré že nebudu už porušovat pravidla jako předtím moc mě to mrzí a příště se to nebude opakovat (OPRAVDU) a už si nebude doufám nikdo stěžovat na mě budu slušná hračka a kvalitně budu RPIT ve skimu ponaučena jsem velice dost Děkují a hezký den vám přeji

 

 

Omlouvám se popisek měl bejt unban /zkrácení moje chyba

Kikin

Hráč

26
8.8.2023 12:27, naposledy upraveno 8.8.2023 12:27 uživatelem Kikin

Ahoj, rád bych ti už jen kvůli názvu žádosti ukázal tento topic.
Přeji hezký den.
((Credit: @Holub))
Klikni sem.

8.8.2023 12:41, odstraněno 11.8.2023 02:08 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
8.8.2023 16:24, odstraněno 8.8.2023 16:24 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.8.2023 02:08

otázka @Dzardys napsal jste odpověd a pak vymazal ?

11.8.2023 02:13

Ne.

11.8.2023 10:08

@Dzardys aha tak to se omlouvám moje chyba 

13.8.2023 18:37

Ban ti byl zkrácen na dočasnou formu 30 dnů.


Powered by LeoSight IFS
LT~69