Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - andreas


andreas

Hráč

1
2.8.2020 01:23, naposledy upraveno 2.8.2020 01:32 uživatelem andreas

Přezdívka: andreas

Věk: 18

Zkušenosti: Som dobry s pomahani ostatnych

Komunikační dovednosti: Viem komunikovat

Mám čas: Kazdi den

Další informace o mně:

Som hrač ktory hrava stale vo dne i vnoci a viem vela veci o pomahani som hrdy na helperov ci adminouv viem ze v adminteame su ludia ktory ma chapu a rozumia co tym chcem povedat chcem sa stat helperom a som rad ze na tomto serveru sa to pokušam bol som raz helper v minecrafte na servery survival games pomaham inym hrat a chcapat veci ktore iny chapu

2.8.2020 10:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Maverick

Hráč

2
2.8.2020 11:36

Nie že by som mal nejaké oprávnenie hodnotiť, ale nedá mi to aj za cenu nejakého warnu. Keď som si prečítal tvoje komunikačné schopnosti a prečítal som si ďalšie informácie o tebe dosť som pochyboval že máš 18 rokov a vieš komunikovať. Byť tebou do budúcna si prihlášku po sebe skontrolujem, lebo podľa môjho názoru takáto prihláška moc šancí nemá. Ale musím ťa pochváliť lebo si sa vynašiel: "adminouv"

2.8.2020 13:28

Na pozici Helper současně není otevřen nábor, zamítnuto.

Pokud se hlásíš na MC Helpera, podej si novou přihlášku se správně zvolenou pozicí a více ji rozepiš.


Powered by LeoSight IFS
LT~31