Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Džardyse


Adlonosram

Hráč

11
16.8.2023 00:19

Dostal jsem nejdelší Ban z 3 lidi. Jednalo se o @Jakubmach a ten další neznám, ale hovořím o tom že Jakub (Nick erb) dostal nejkračí, žádný statu nic úplně pohoda. Tamten další v té Audi A8 modré barvy tak ten asi 10min krvácel a dostal 12h. A já dostanu 1den a 6h za to že jsem alespoň něco vymyslel co by mohlo i být reálné a já schytám největší bídu. Tím pádem vidím že alespoň nějaká snaha je k ničemu protože když nic neudělám tak dopadnu lépe než když se o něco budu snažit. Jestli se ti nelíbil můj status z té nehody, chápu ale proč já když jsem něco napsal tak bych měl schytat největší bídu. Takže prosím o unban nebo o zkrácení trestu alespoň o den nebo půl dne. Pokud jsem napsal stížnost na špatného člena AT tak se velice omlouvam. Doslech jsem se že jsem dostal BAN od tebe. Díky za pochopení.

Jakubmach

Hráč

10
16.8.2023 00:23

Ano vše dává smysl,ale já jsem neměl ( inj ) nic.Mel jsem zaply pás a helmu.

16.8.2023 00:25

Já asi nechci číst celý obsah. Podáváš si stížnost, ale žádáš mě v ní o unban a tu stížnost v tom nevidím. Vyber si, co chceš…

Adlonosram

Hráč

11
16.8.2023 00:30

Díky za rychlou odpověď. Ano chtěl bych unban ale vím že se ti můj status nějak moc nelíbil takže když to bude možné budu rád. Protože myslím že den a 6h jsem si za aspoň nějakou snahu nezasloužil.

 

16.8.2023 08:31

Svou největší bídu jsi obdržel na základě četné historie banů, nic víc v tom nehledej, a skutečně neshledávám po dopravní nehodě status "bolest zad" jako jakkoli adekvátní RP. K unbanu se vyjadřovat nebudu, podal sis stížnost, jejím účelem je řešení situace ze strany vedení, tím pádem jsou mé ruce v tomto případě svázané. Chceš-li řešit svůj unban, adresuj mi žádost o unban.

30.10.2023 18:26

VERDIKT

Bany vyměřujeme nejenom dle vážnosti prohřešku, ale také dle historie trestů a dalších ukazatelů. Domnívám se, že Dzardys v této věci nepochybil. Stížnost působí spíše jako žádost o unban. Tvá historie k dnešnímu dni čítá 14 banů, tento trest byl udělen po většině z nich. Délka trestu je naprosto férová.

Tím považuji stížnost za vyřešenou a uzavírám ji. @Adlonosram @Dzardys


Powered by LeoSight IFS
LT~58

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
8676 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
sqmal

212Kč včera v 20:43

KaiserCrowley

150Kč včera v 19:29

TOMxd

8Kč včera v 17:19

Nejnovější uživatelé
mirkomiri

Registrován 10.5.2024

AntonioCZE

Registrován 9.5.2024

Rytmausz

Registrován 9.5.2024