Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MC Helper - Lofanek


Lofanek

Hráč

31
5.8.2020 09:21, naposledy upraveno 5.8.2020 10:22 uživatelem Lofanek

Přezdívka: Lofanek

Věk: 16

Zkušenosti: S adminovaním na Minecrafte bohužiaľ nemám žiadne skúsenosti, rád sa avšak priučím.

Komunikační dovednosti: Nerobí mi problém komunikovať cez TeamSpeak, Discord a pod. Češtine rozumiem (horšie bude niečo povedať) a podľa môjho názoru sa dohovorím aj v Angličtine.

Mám čas: K počítaču sa dostanem väčšinou až vo večerných hodinách, zväčša od 17:00 do 1:00, cez deň som ale aktívny na Discorde, či webe.

Další informace o mně:

Ahoj, volám sa Jakub a pochádzam zo Slovenska, presnejšie z Nitrianskeho kraja (konkrétnejšie to už nepôjde :tom:). V reálnom svete som tak trošku (trošku moc) introvert. Nenávidím nadväzovanie kontaktov s novými ľuďmi, ešte viac komunikáciu s nimi a už vôbec nie chodenie do spoločnosti, kde sú viac ako dvaja ľudia (takže nie, nebudem ti robiť náhradného otca). Na internete sa však cítim ako nedotknuteľné niečo a rád komunikujem s ľuďmi. (pokiaľ sa jeho meno nezačína na P, štvrté písmeno nie je č a posledné o) V tejto komunite sa aktívne pohybujem pomaly dva roky, kedy som začínal na vtedajšom Anterose. Mimo toho som sa snažil zapájať sa do rôznych - nazvem to "eventov" ako hranie Tetrisu, SpaceStation-u (kde som vydržal 5 minút), hranie HL2RP vtedy ešte bez voicu, alebo som len tak kecal na TSku, či Discorde. Vo voľnom čase zvyknem čítať knihy (všeličo od fantasy, cez detektívky až po SedliXove vysokoškolské eh.. materiály?), veľmi rád počúvam hudbu, pozerám rôzne seriály (jedny z tých najviac obľúbených budú asi Breaking Bad a The Witcher) a samozrejme rád trávim čas hraním rôznych hier na PC (GTA San Andreas, Minecraft, ETS 2, občas LoLko a CS:GO). Na záver len dodám, že na Minecrafte som sa zasekol na verzií 1.8., keďže tú som naposledy hrával aktívnejšie a úprimne poviem, že včera som sa maximálne stratil vo všetkých tých novinkách, ktoré boli odvtedy pridané.

Have a nice day.

#LofanekOut

5.8.2020 11:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
5.8.2020 13:43

Jsem PRO!
Jako admin na MTA je v pohodě :D

sandlerino

Hráč

39
5.8.2020 13:56

Je to líná prdel!

Ale když se mu chce, pracovat umí! 

Souhlasím!

Raikkonen

Hráč

7
5.8.2020 20:50

Jeden z nejlepších kandidátů na tenhle post, souhlasím.

Lofanek

Hráč

31
5.8.2020 23:59

Ďakujem všetkým za pozitívne ohlasy. ❤️

6.8.2020 09:22, naposledy upraveno 6.8.2020 10:30 uživatelem misatorcz

@Lofanek Přestaň sbírat ty hvězdy sakriš.😂

arciCZ udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č. 19
11.8.2020 01:33, odstraněno 11.8.2020 01:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
24.8.2020 13:35

Zamítnuto z důvodu nedostatečné aktivity a iniciativy o rozvoj serveru.


Powered by LeoSight IFS
LT~95

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo