Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dopis pro Rataje - Aneb, není co dělat, není co hrát.

1 2



Mikle

Hráč

5
9.9.2023 15:23

Zdravím tě Rataji.

Již už přibližně třetím rokem, možná déle hraji na tvém serveru.
Celou dobu jsem hrál bud civilní zaměstnání, nebo jsem se pokoušel hrát nelegál.
Ale v poslední době jsem si říkal že by nebylo špatný to zkusit u PSA. Jak jsem zjistil ke své domněnce se si potvrdil to co jsem si myslel už asi měsíc a půl. Ze serveru se stal freeroam s prvky Role Playe. Administrátoři se snaží ale 4 administrátoři fakt nemůžou pokrýt přes 80 hráčů. Nevyváženost frakcí je opravdu do nebe volající. Na serveru je například 84 hráčů. Z toho tvoří 4 až 6 hráčů PSA, 1 až 2 hráči ZZS a 3 až 4 hráči HZS. Hráči tak neRPí vůbec injures a maximálně by ho zaRPili kdyby je viděl admin a to ke všemu ve stylu /do pásy cukli. Vedení frakcí je příšerné a zbytečně komplikované. Například DOCAR kde když člověk příjde tak je nucen přetrpět několik hodin buzerace a poučování od lidí kteří ti ještě říkají z 25% až 50% nesmysli. Pak možná dostaneš větší hodnost. ZZS je to podobné. Kamarád RPil u HZS first respondera a později byl ve vedení na hodnosti majora. I u ZZS byl na vysoké funkci. Když se byl u ZZS ucházet o místo tak mu bylo nabídnutý jenom záchranář přesto že jeho IC a mimo jiné i OOC kvalifikace jsou aspon minimálně na doktora. Vedení PSA ? Ani nevím jak vypadá.
2 Hodiny zpracovávám životopis do IC světa ( Co vše má postava za svůj život za sebou, nějaké detaily a podobně.) Po relativně zdlouhavé kominukaci po IC emailu jsem měl přijít na pohovor konkrétně 7.9.2023 v 19:00. Dostavím se na pohovor a čekám tam 20 minut jak osel. A to jsem tam přišel ještě dřív o půl hodiny. Nedostal jsem IC žádný prohlášení, ani vyrozumění o zrušení. Vzhledem k tomu že hráči na vedoucích funkcích vůbec nic nedělají, ba na serveru snad ani nehrajou a když už tak za vedlejší postavu a nechávají tak frakce ležet ladem. RP akce na ůrovni 0 a po hodině hraní na serveru hru vypínám a odcházím hrát radši něco jiného protože se nic neděje. Frakce nefungují. Nastoupit do frakcí je takřka nemožné protože když už se tam dostaneš tak jsi indisponován tím že dokud nenajezdíš 10 realných hodin s někým na hlídce, tak nesmíš hlídkovat sám, není ti poskytnuta zbran a jsi takřka jen šašek s plackou PSA. SKIMO v poslední době funguje spíš jako chabá parodie na Euro Truck Simulator 2 protože kromě ježdění kamionem, odtahování vozidel nebo se koukání na YT na televizi se nedá dělat vůbec nic. Hráči jezdí v drahých autech, všechny nemovitosti jsou obsazeny takže hráč nemá ani motivaci vydělávat nějaký peníze. Pokusy o RP akce ze strany hráčů v podobě tuning srazů či jiných sešlostí jsou ůctyhodné protože aspon ti hráči mají snahu to nějak oživit ale vzhledem k neaktivní policii a IZS je to naprosto zbytečný pokus. Další věc jsou nesmyslné pravidla. Při přepadávání či nelegální činnosti musí být vše nahráváno jinak ban. To jsou admini tak líny číst loggy nebo k čemu jinému to celé vlastně je ? Ne každý hráč má počítač z NASA aby mohl nahrávat, a do toho hrát. Je to jeden ze zabijáků nějakýho RPení. Pravidlo že člen PSA potažmo IZS nesmí dělat nelegál. Další hovadina a zbytečné pravidlo. V realitě ti taky nikdo z nebes nepřiletí a neuvrhne tě do kriospánku na 10 dní za to že jsi porušil pravidlo. Od toho jsou vnitřní a kontrolní orgány. Ale vzhledem že nefungujou ani základní složky tak nemůžu chtít jiný frakce které by dali spoustě hráčům práci a motivaci tam hrát. Člověk si koupí za 150 kč na měsíc skin a nemá ho ani kde ukázat protože se nic neděje. Když už si člověk za ten skin musí platit měsíčně aby mu zůstal bylo by dobré aby ho někde využil. Na ježdění kamionem fakt nepotřebuji skin za cca 1800kč na rok. Přidávají se moduly a aktualizace ale je ti to fakt na houby když ti nefungují ani základní a řekl bych stěžejní frakce a tím pádem věci na serveru. O 2 lidech kteří by byli schopní si vzít PSA a ZZS na starost bych věděl ovšem pokud se na SKIMU jede politika vedoucí frakce bude můj známej i když nic nedělá a je tam na dvě věci, protože ho nechci naštvat tak se pak nemůžeme my jako normální komunita divit že ti na serveru hrajou jen děti kteří si za porušení pěti pravidel vyslouží 10 denní ban, a po 2 dnech brečí že chtějí unban a že to nikdy neudělají a za týden je to to samé. Po zrušení CrexLitu na kterém jsem strávil přes 3 roky svého života v pozici ředitele PČR, jsem přešel jsem protože SKIMO bylo jedinej dobrej zástupce. Od té doby co SKIMO nemá konkurenci se ten server propadl za mě tak neuvěřitelně dolů protože jste jako vývojáři zludračili a začali jste nám hráčům chcát na hlavu a ani se to neopovažujete vydávat za déšt. Chtělo by se to zamyslet a něco s tím začít dělat. To že si 13ti letý děti kupují u tebe věci a denně ti příjde na server 80 hráčů není známka kvality ale toho že se lidi nudí.
 
Doufám že se dočkám nějaké reakce aspon od tebe jako od majitele.
S přáním hezkého dne.
Mikle

Jackal

VIP

46
9.9.2023 15:54, naposledy upraveno 9.9.2023 16:13 uživatelem Jackal

Ahoj! 
Po přečtení prvních pár řádků jsem si říkal, že máš pravdu a už jsem skoro rovnou házel souhlas, pak jsem však tvůj příspěvek dočetl a hodně rychle jsem si to rozmyslel, proč?
Protože jediné v čem s tebou mohu souhlasit je bod o čtyřech administrátorech a nízké aktivitě lidí z IZS, zbytek je, za mě, naprostý nesmysl.

Na jednu stranu si stěžuješ, že Skimo je freeroam server s RP prvky, ale vzápětí si stěžuješ, že vedení frakcí je přehnaně komplikované a že za PSA nemůžeš dělat nic, když nemáš odhlídkováno 10 hodin.
Promiň, ale tohle absolutně postrádá veškerou logiku. To, že se vedení IZS frakcí snaží RPit seriózně a co nejblíže k realitě, do čehož spadá i to, že začínáš na nízké pozici ze které se musíš vypracovat, to je přesný opak freeroamu. Naopak si myslím, že kdyby se do IZS mohl dostat každý, a hned by mohl dělat vše sám, tak by sice bylo najednou online třeba 20 lidí z každé IZS frakce, ale jak by to vypadalo, když by to RPil někdo bez zkušeností, jak IC, tak OOC?

To, žes sepisoval životopis jakou dobu a následně se na tebe někdo vykašlal při pohovoru, to je sice smutné, ale Rataj s tím nic moc nezmůže, neboť je to IC věc, ale to ti snad nemusím vysvětlovat.

"SKIMO v poslední době funguje spíš jako chabá parodie na Euro Truck Simulator 2 protože kromě ježdění kamionem, odtahování vozidel nebo se koukání na YT na televizi se nedá dělat vůbec nic." 
     Další nesmysl, je to RP, fantazii se tu meze nekladou. To že dost hráčů fantazii nemá a tak se spoléhá na scriptové funkce, to je pravda, ale stále to neznamená, že s něčím nemůžeš přijít ty sám. Podívej se na Zeina a jeho rallye eventy, taky s tím přišel sám, dělá to jakou dobu a když nějaký ten event je, tak mu tam přijde půlka serveru.

"Hráči jezdí v drahých autech, všechny nemovitosti jsou obsazeny takže hráč nemá ani motivaci vydělávat nějaký peníze."
     Ekonomika je sice broken, takže hráči jezdí v drahých autech, ale nevím, proč v tom vidíš problém. Navíc se proti tomuto aktivně bojuje různými money sinkami. Všechny nemovitosti rozhodně obsazené nejsou, maximálně tak v Red County, kde to dává smysl. Je to hned v centru dění, lidi o ně mají zájem a tak za ně dávají několik milionů s tím, že je pak vlastní klidně po celou dobu hraní na jednom charu. Když však projedeš zbytek mapy, tak najdeš desítky, ne-li stovky volných interiérů na prodej.

"Pravidlo že člen PSA potažmo IZS nesmí dělat nelegál. Další hovadina a zbytečné pravidlo."
     Gl s nelegálními převozy v policejním autě, kdy dokonce na mapě vidíš ostatní hlídky, to je asi tak vše, co k tomu řeknu. To pravidlo má prostě svůj důvod a opět si myslím, že kdyby nebylo, tak server vypadá více jako freeroam.

"Člověk si koupí za 150 kč na měsíc skin a nemá ho ani kde ukázat protože se nic neděje."
     Opět tvůj názor, nejsnazší nalezení RP je stále v Montgomery, například na benzínce najdeš několik hráčů prakticky vždycky. Případně Iris, tam se taky můžeš vystavovat. Jednoduše, kdo hledá, najde.

"Na ježdění kamionem fakt nepotřebuji skin za cca 1800kč na rok"
     Taky tě nikdo nenutí si ho kupovat.

"O 2 lidech kteří by byli schopní si vzít PSA a ZZS na starost bych věděl ovšem pokud se na SKIMU jede politika vedoucí frakce bude můj známej i když nic nedělá a je tam na dvě věci"
     PSA v aktuální době vede Dzardys, který je v PSA už jakou dobu a leč většinu lidí z PSA nemám rád, tak on je za mne jeden z mála, který si toho kapitána zaslouží, a ne, nelezu nikomu do zadku.
ZZS dlouhou dobu vedl SedliX, troufnu si říct, že na Skimu není jiný hráč, který by se na to hodil víc. Pak frakci dostal jistý hráč, kterému ruply nervy, smazal veškeré ZZS dokumenty a následně i svůj LeoSight účet. Nyní má frakci hráč, kterého si vybral kongres, naštěstí o tomto nerozhoduje OOC domluva, takže se tu rozčiluješ zcela zbytečně.

Zbytek příspěvku rozebírat nebudu, neboť je to neopodstatněný útok na Rataje, který postrádá smysl, jen zmíním, že kdyby lidi na Skimu hráli jen proto, že se nudí, jak ty píšeš, tak by na server denně nepřicházelo několik nových hráčů, což můžeš vypozorovat z nově vytvořených účtů.
Ještě dodám, že prakticky vše na co si stěžuješ, tak můžeš ovlivnit. Něco IC cestou, něco OOC cestou, ale rozhodně to neovlivníš tím, že nalítneš na fórum a bez snahy o cokoliv napíšeš příspěvek, kde akorát útočíš na Rataje.

-𓁢Jackal out ✌️

 

E: "Když se byl u ZZS ucházet o místo tak mu bylo nabídnutý jenom záchranář přesto že jeho IC a mimo jiné i OOC kvalifikace jsou aspon minimálně na doktora. "
      Tak pokud jeho IC zkušenosti byly podobně smyšlené, jako tvoje v tvém životopisu, který ani trochu nesedí k tvému loru, tak se není čemu divit, na OOC zkušenosti se tu opět nebere zřetel.

9.9.2023 16:16

Vedení PSA ? Ani nevím jak vypadá.

Jou jou jou, tady se píše o mně. No, představ si mě nějak takhle

-20 let. Trochu jsem zapomněl, že vedení státní složky musí být současně ta výkonná část, kterou budeš denně vídat v terénu, protože ta administrativní část vedení složky se vyřeší sama. 👍


Dostavím se na pohovor a čekám tam 20 minut jak osel.

Jojo, my teda z nemocnice během RP vážných zdravotních následků rovnou pofrčíme na pohovor. Nebo optimální řešení o tom psát OOC příspěvky na fórum, to dá rozum, viď. Jen tak mimochodem, celá ta věc byla na pozadí v řešení, viz:

Na druhou stranu bychom nyní pravděpodobně čelili obvinění z nějakého metagamingu, že řešíme tvůj pohovor na základě toho, že jsi o tom psal na fórum - a pravděpodobně od toho tedy dáme ruce pryč, aby se naši hráči naučili, že IC záležitosti = IC záležitosti.


Nastoupit do frakcí je takřka nemožné protože když už se tam dostaneš tak jsi indisponován tím že dokud nenajezdíš 10 realných hodin s někým na hlídce, tak nesmíš hlídkovat sám, není ti poskytnuta zbran a jsi takřka jen šašek s plackou PSA.

Těch šašků jsem za dva roky za pomoci ostatních provedl akademií přes 200 a nevím o jediném z absolventů, který by si z toho vůbec nic nevzal. Ale jo, radši tyhle šašky vememe a hned po pohovoru jim dáme zbraně a jděte se kropit. To je jedno, že vůbec nic neumíte, maximálně se vám budou lidi smát a naše frakce bude stejnej meme jako ty aktuální wannabe ochranný společnosti. Ale Mikle bude spokojený 😊👮


O 2 lidech kteří by byli schopní si vzít PSA a ZZS na starost bych věděl ovšem pokud se na SKIMU jede politika vedoucí frakce bude můj známej i když nic nedělá a je tam na dvě věci

Ať se ti to líbí nebo ne, PSA je a zůstane moje, tvoji kamarádi mě v tomhle ohledu vůbec nezajímají. Pokud ti přijde, že nic nedělám, tak je mi to líto. Já si naopak troufnu říct, že jsem toho pro PSA a především její kvalitu udělal za těch pár měsíců, co ji mám, mnohem více, než ty pro celý server od začátku svého hraní. A vedení frakce jsem nedostal, protože jsem Ratajův známý, ale protože jsem tu frakci vedl už dva roky předtím na druhé nejvyšší hodnosti a mám tam reálné zásluhy. Co už, 3.5 tisíce hodin na PSA postavě asi nic neznamená, já se tedy hluboce omluvuji.


Po zrušení CrexLitu na kterém jsem strávil přes 3 roky svého života v pozici ředitele PČR

🤣


Zbytek příspěvku číst ani nehodlám, dokud se nenaučíš používat odstavce. Jen kopeš kolem sebe a odnášej to lidi, co ti nic neudělali. Reálně ani nevím, kdo jsi, ale ty toho o mně a mých vrstevnících ve vedení PSA víš zřejmě víc než dost. Asi stalker, jinak si to nedovedu představit.

Neber si prosím do úst věci, kterým nerozumíš, účel pobavit to asi splnilo, ale na seriózní rovině si nevemu k srdci vůbec nic. Loučím se obecenstvo, jdu pokračovat v nicnedělání a držení místa Miklovo doporučeným hráčům, co by nyní měli dostat PSA a ZZS.

kapitán Steve Nemakačenko Zayas GA Dzardys

Mikle

Hráč

5
9.9.2023 17:02

Jojo, my teda z nemocnice během RP vážných zdravotních následků rovnou pofrčíme na pohovor. Nebo optimální řešení o tom psát OOC příspěvky na fórum, to dá rozum, viď. Jen tak mimochodem, celá ta věc byla na pozadí v řešení

RP vážných zdravotních následků ? Nevím jaké to jsou v ten den kdy se ten pohovor měl konat byli na serveru asi 4 nebo 6 tvých lidí. Řešili nějakého sebevraha pokud vím. TO není nic co se nedá pochopit. Ovšem to že už druhý den IC čekáš na nějaký dopis na email kterej by jsi mohl napsat i z nemocnice na telefonu budiž. Mimochodem nikdo nemusel z nemocnice frčet rovnou na pohovor, ale jak jsem napsal IC zavolat nebo napsat že z těch a těch důvodů jste napsat mohli ale taky věc jak se na to podíváš.


Těch šašků jsem za dva roky za pomoci ostatních provedl akademií přes 200 a nevím o jediném z absolventů, který by si z toho vůbec nic nevzal. Ale jo, radši tyhle šašky vememe a hned po pohovoru jim dáme zbraně a jděte se kropit. To je jedno, že vůbec nic neumíte, maximálně se vám budou lidi smát a naše frakce bude stejnej meme jako ty aktuální wannabe ochranný společnosti. Ale Mikle bude spokojený

To že jsi provedl přes akademku přes 200 lidí je úctyhodné a to že si každý z nich něco odnesl je taky dobře. Ale vysmát se mi tu do ksichtu mi nepříjde zrovna jako konverzace na ůrovni. Místo toho než aby jsi mi to tu teda normálně vysvětlil tak máž blbé poznámky na mojí osobu. Napsal jsem že to že po 10 hodinách se teprve dostaneš na nějakou vyšší hodnost a tehdy zbran. Že to je kravina tak zatím si stojím nic méně jsem tam taky mohl dopsat že kdyby jsi si člověka proklepnul ze SKIMO zákonů nebo jsi zjistil kolik toho umí tak by jsi nemusel do akademie posílat někoho kdo není ůplně blbej a kdo by mohl třeba nějakým způsobem pracovat i sám. Takže pracuj podle toho co znáš a co umíš a ne podle toho kolik jsi strávil na akademce hodin. I když ani to není třeba na škodu. Možná tě to překvapí ale ne nebyl bych spokojen protože vždy je co zlepšovat. Není to nevděčnost.


Ať se ti to líbí nebo ne, PSA je a zůstane moje, tvoji kamarádi mě v tomhle ohledu vůbec nezajímají. Pokud ti přijde, že nic nedělám, tak je mi to líto. Já si naopak troufnu říct, že jsem toho pro PSA a především její kvalitu udělal za těch pár měsíců, co ji mám, mnohem více, než ty pro celý server od začátku svého hraní. A vedení frakce jsem nedostal, protože jsem Ratajův známý, ale protože jsem tu frakci vedl už dva roky předtím na druhé nejvyšší hodnosti a mám tam reálné zásluhy. Co už, 3.5 tisíce hodin na PSA postavě asi nic neznamená, já se tedy hluboce omluvuji.

At se mi to líbí nebo ne ? Mě je jedno kdo to vede, jen aby to nějak trochu fungovalo. To že je a zůstane tvoje ? Ty jsi si jí koupil nebo co že si vyhrazuješ privilegium ? Takové dloubnutí do tebe ale nic osobního. To že jsi udělal víc pro PSA než já pro celý server je pravda, já jsem moc příležitostí toho dobrého pro PSA nedostal ani před dvouma rokama natož ted :D takže tohle tvrzení dává smysl. Je to jako bych řekl že jsem za 2 roky co řídím autobus převezl víc lidí, než si ty jsi za celý život poznal. Což je taky pravda, když to vezmem kolem a kolem. Neřekl jsem že jsi Ratajuv známý jen jsem tam podotknul že jestli to je tak jak si myslím a že to tak očividně není tak se nedivím že moc aktivity nevidím. Poslední příspěvěk na foru PSA je měsíc starej, a na PSA Irisu se taky něco dělo před měsícem. 3.5 tisíce hodin na PSA je dost a v celku úctyhodné ale aspon mě to zajímá víc než tebe kolik jsem hrál za postavu poldy já.


Zbytek příspěvku číst ani nehodlám, dokud se nenaučíš používat odstavce. Jen kopeš kolem sebe a odnášej to lidi, co ti nic neudělali. Reálně ani nevím, kdo jsi, ale ty toho o mně a mých vrstevnících ve vedení PSA víš zřejmě víc než dost. Asi stalker, jinak si to nedovedu představit.

Neber si prosím do úst věci, kterým nerozumíš, účel pobavit to asi splnilo, ale na seriózní rovině si nevemu k srdci vůbec nic. Loučím se obecenstvo, jdu pokračovat v nicnedělání a držení místa Miklovo doporučeným hráčům, co by nyní měli dostat PSA a ZZS

Když to nehodláš číst tak to nečti. Já kolem sebe rozhodně nekopu jen chci vidět víc aktivních lidí ve frakcích které tu mají být aktivní a dohlížet na IC děje a popřípadě dělat RP akce, nebo se jich ůčastnit. Vím o tobě asi tak stejný kulový jako ty o mě. Zatím co já jsem si v uvozovkách postěžoval na to co mi na serveru schází, ty se do mě obouváš i v trochu osobní sféře: Já si naopak troufnu říct, že jsem toho pro PSA a především její kvalitu udělal za těch pár měsíců, co ji mám, mnohem více, než ty pro celý server od začátku svého hraní.Já si naopak troufnu říct, že jsem toho pro PSA a především její kvalitu udělal za těch pár měsíců, co ji mám, mnohem více, než ty pro celý server od začátku svého hraní. To že by jsi o mě řekl že jsem stalker by bylo z tvé strany trochu hrubé nařčení ale nevadí. Nemám si brát do ůst věci kterým reálně nerozumím ? Dobře nerozumím tomu co děláš. Možná pro to že nejsou informace o tom co se u PSA děje. Jinak skutečným IZS složkám bych řekl že rozumím dobře hlavně té která na dveřích jejích vozů má nápis: POMAHAT A CHRÁNIT.


Závěrem jsem zde nikoho nenapadl, ani jsem se do nikoho neobul. Jen jsem poukázal na nedostatek informací at už ze strany OOC nebo IC věci i když sem IC nepatří a že by možná nebylo na škodu aby na 80 hráčů bylo víc než 6 policajtů, 4 hasiči a 2 sanitáci. Pro mě za mě mě třeba za ten názor sežerte.

Všem mír a loučí se strůjce 3. Světové války, hladomoru v africe, a drahého benzínu v čechách

Mikle.

9.9.2023 17:20

moc dlouhe na cteni, ja bych tu psa dal miklemu a hotovo. 😎 A rovnou i to GA, dzardys stejne nic nedela a jenom bulí. 

 

ps: za kolik varování je ban na foru? 

9.9.2023 17:57

ad 1.

Tak já pošlu na pohovor strážmistra anebo se vykašlu na manželku a půjdu se na ten pohovor pobavit sám, manželka nemanželka, Mikle je přednější.

ad 2.

Počkej, počkej. Ty tu začneš reálně bez servítek urážet Rataje - ano, Rataje, je jediný vývojář a podle tebe chčije lidem na hlavy - a když někdo udělá to samé tobě s mnohem větší elegancí, tak je to špatně? Tento jev má vlastní označení, říká se tomu pokrytectví. Zamysli se nad tím, jak jednáš, pak se možná dočkáš slušného zacházení i ty sám. Kdybys ten příspěvek koncipoval jako slušnou kritiku, nikdo ti neutrhne hlavu, ale celý tvůj příspěvek je v podstatě jen neslušný nářek kolem toho, že ses nedostal do PSA a kvůli tomu stojí vlastně celý server za nic, protože ty sám nemáš co RPit.


Já nechci být zlý, ale možná bych celý problém uchopil za jiný konec provazu. Právě ten, kde je většina problému přímo v tobě, protože nás zde veřejně přesvědčuješ o tom, že do žádné z takových frakcí vlastně ani nepatříš. A to nemluvím jen o tom, že v tvých odpovědích najdu nespočet gramatických chyb, to čert vem, ale tvůj mindset, že zvyšování kvality RP a leadership nově příchozích je kravina, ten nás sakra usvědčuje v tom, že od tvých přihlášek dejme všichni hromadně ruce pryč.


ad 3.

A jen opravdu krátce - Poslední příspěvěk na foru PSA je měsíc starej, a na PSA Irisu se taky něco dělo před měsícem.

Bavíme se tu o aktivitě frakce nebo o fóru a Irisu? Jsou to celkem odlišné záležitosti, nejsme RCN ani influenceři - přesto tě potěším tím, že máme vlastní PR oddělení a reálně se na zvýšení aktivity Irisu pracuje. 😉


Zbytek shrnu krátce. Zezačátku se jevíš jako rozumný jedinec, tento dojem opadá ve chvíli, kdy čtenář z autorových slov chápe autorovu potřebu změnit svět z důvodu vlastního nepohodlí. Nedokážeš si najít RP a nebyl jsi vzat do frakce a proto je vlastně všechno špatně. Rataj je línej, chčije lidem na hlavy. Někdo se proti tobě osočí, je hrubej a není na úrovni. Opravdu se tu nikdo z tohoto přístupu neposadí na zadek a opravdu tu nespustíš žádnou revoluci.

Přesto má vyjádření nejsou nikterak osobní vůči tobě, naopak jsem rád, že jsi dokázal otevřít diskuzi o nějakých svých dojmech a názorech a v některých věcech s tebou nejen někteří jedinci, ale například i já souhlasím. Jen by si to chtělo stanovit, o co ti ve výsledku jde, protože někde sice něco zmíníš, ale odůvodníš to něčím, co vůbec nedává smysl.


@Zchovankyo Tebe taky nahradíme. A tuším že jedno dvě další a máš ban.

Mikle

Hráč

5
9.9.2023 18:47

Dzardys

Ad.1

Nemusíš chodit sám. Stačilo by že když si Heavy sjednal semnou schůzku tak bud aby na ní přišel nebo aspon napsal že se to odkládá. Thats all.


Ad.2

To že řeknu že někomu chčiju na hlavu není urážka. Pouze jsem napsal pocit jak to na mě působí. Urážka by byla kdybych o něm napsal že to je například: Trotl (slušně řečeno). TO jsem však nenapsal. Jestli ti přišlo že jsi mi dělal to samé co jsem měl dělat dle tebe já Ratajovi akorát s větší elegancí, tak o tom bych opravdu polemizoval. Zatím co já se vyjadřoval s jistou vážností, ty jsi to pojal s jistou dávkou satiry a ironie což jsi udělal zde: Tak já pošlu na pohovor strážmistra anebo se vykašlu na manželku a půjdu se na ten pohovor pobavit sám, manželka nemanželka, Mikle je přednějšíJeště jsem to podtrhnul abych to zvýraznil. Má to být pro ostatní vtipné ale zároven to myslíš ironicky. Já však ve svém ůvodním psaní nic z toho nepoužil. Že problém je přímo ve mě. Já si stěžuji na máloaktivních členů z frakcí, na to že není moc IC vidět vedení, že lidi co ty frakce vedou hrajou spíše na ALT ůčtech, a tím přesvědčuji lidi že do frakcí nepatřím. Jak jsem psal 100 lidí, 100 názorů. I ted se tu s tebou bavím normálně kdež to ty si jedeš svojí satirickou ironii. Pokrytectví si představuji trošku jinak, nekážu vodu a nepiji víno. Příspěvek byl koncipován jako na moje poměry slušná kritika nebot jsem vesnický balík a v realitě povětšinou sprostej jako dlaždič, tady jsem se však vulgarismů či nějakého urážení osobností vyvaroval. Možná jsem se špatně vyjádřil nebo jsi mě ty špatně pochopil. Dále bych vypíchnul tvoji poznámku na mojí gramatiku. Když uvidíš jít člověka s nějakým postižením po ulici budeš taky poukazovat na to že je postižený ? Ano dělám gramatické chyby a nedělám je bohužel dobrovolně nebot už přes 23 let žiju s dysgrafií a dysortografií. To že něco napíšu jako (Bez urážky lidí z Asie) mongol neznamená že jsem hlupák po kterém se budeš vozit.


Ad.3

Bavím se o aktivitě na těchto dvou IC sekcích. Nemusíš být influencer ale jednou nebo dvakrát za týden přidat příspěvek že se udělalo to a to aby bylo něco vidět by tě nezabilo. O tom zbytku kde si myslíš že rozumně působím ale to působení opadá v moment kdy se pokouším změnit svět, z důvodu vlastního nepohodlí se mě nedotýká ale mrzí mě že to bylo špatně pochopeno. To že je Rataj línej jsem nenapsal takže bych byl rád aby jsi byl přesný ve formulaci věcí a záměnami slov ze mě nedělal nějakého vzbouřence z guerillové bojůvky a revolucionáře jak jsi napsal že se snažím o revoluci. Nesnažím se o revoluci ale jen o to aby bylo více lidí z IZS frakcí aktivní a to i z vyšších pozic. Což je očividně špatně. Na zadek se ze mě nikdo posadit nemá zas takové ego fakt nemám příteli.

Tvá vyjádření nejsou nijak osobní vůči mé osobě nic méně některé věci které opravdu jsou minimálně na osobní hranici jako třeba s tou gramatikou. Diskuzi jsem otevřít chtěl ale ne ve stylu že se tu do mě budeš pouštět jako lvice do antilopy. Paradox je to že tu proti mě stojíš a oponuješ mi ale zároven v některých věcech semnou souhlasíš. Doposud jsi nenapsal ve kterých, za to v čem semnou nesouhlasíš ses vyjádřil jasně.

Mersfitz

Hráč

12
9.9.2023 22:03

Dovolím si se k tomuto vyjádřit.
Mikle tady říká úplné nesmysly, ať už že chce, aby někdo, kdo se připojí do PSA hnedka dostal Glocka, vlastní auto a mohl jít kropit zeleně oblečený černochy, nebo to, že tahá IC věci do OOC. Číst jeho zprávy je opravdu bolest pro oči a ještě více pro mozkové centrum logického uvažování, které jemu očividně chybí, neboť píše absolutně ničím nepodložené náhodné věci. 

To, že Dzardys v IC nemohl dojít na tvůj pohovor je panečku opravdu věc, na kterou bych si stěžoval na OOC fóru, neboť to je věc, kterou pravidla znající hráči určitě dělají. Doporučuji až budeš ve hře zmáčknout klávesu F2 a pořádně si vše pročíst, protože by sis možná uvědomil, že míchat OOC a IC nedává smysl. 

Na ostatní reagovat nehodlám, protože to je náhodný bullshit, který jsem stejně nečetl, protože číst text bez interpunkce neumím.

PS: @Dzardys leavni už to AT, nic neděláš a měl by sis na Zayasovi dát CK, nikdo tě tu nemá rád a jsi parazit na komunitě 😎

Poison

Hráč

17
9.9.2023 22:05

Zdravím.

Po dlhom čase ma na tomto webe zaujalo niečo, čo som prečítal celé. Tento problém je z mojej perspektívy obrovský, pretože si pamätám, že rok dozadu sa na Skime dalo nádherne RPiť a zohrať hocijakú RP akciu bez trojhodinového čakania na report, či nahrávania sto hodín na to aby si mohol uniesť niekoho kto sa z RP odpojí.

Pamätám si časy Crexlitu (Mikle Davis, mýlim sa?), kde neboli ani zďaleka takéto moderné scripty ako na Skime. Ľudia sa snažili o RP a jak sa snažili hráči tak aj vedenie serveru, či administrátori. Admini riešili problémy hráčov aj cez to, že mali voči niekomu nejakú averziu (že dollárko? ;D). Z môjho pohľadu je Skimo len dobrým príjmom pre Rataja, žiaden Roleplay server. Samozrejme, že z 75% za to môžu hráči, ktorí nevedia ako poňať slovo RolePlay, pretože im to starší hráči neukázali. Samé VIN, unique a nevraviac o tom, že keď si chceš dopriať unikátne vozidlo musíš investovať jak čas tak peniaze. Nepoukazujem na to, že by bol Rataj nešikovný alebo by si nemohol dopriať odmenu za to, že on svoj čas investuje, ale ako? Možno to tak vidím len ja no pripomína mi to viac snahu zarobiť peniaze jak snahu dopriať ľuďom krajší RolePlay. Čo sa týka administrátora vyjadrujúceho sa hore, nemám komentár. Snaha o spravodlivé vyriešenie situácie končí tam, kde začína Dollar (pardón, Džardys). Podľa mňa by mal byť administrátor nestranný, podobne ako policajt. Vysmievanie sa a nepriame urážanie je na dennom poriadku, no skús to spraviť ty a si hneď za ******. Nevadí, jeden ítečkár hore, dole. 

S pozdravom, Pán Poison.

Ceboy

Hráč

17
9.9.2023 23:17

´´Aneb, není co dělat, není co hrát.´´ 

Proč sepisuješ slohovku, ve které si jenom stěžuješ na to, že na serveru je nuda a IZS je neaktivní, proč pro to něco neuděláš? A sepisuješ topic ve kterým si jenom stěžuješ...

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~162