Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban


25.9.2023 22:39

Dostal jsem ban za troll a něco ještě, šlo o rp situaci na zakládě pomsty, borci když jsem se připojil a bavil se s něma tak mě jentak bouchl se zaerpením a když jsem došel s kamarády zpět si to vyříkat borec vtáhl baseball pálku a začalo to. Dostali na hubu a ještě si dovolili psát report přitom to začli oni! Plus jeden z nich na BENZÍNCE kde bylo milion lidí vytáhl brokovnici. Nepochopím přístup admina který se ani nedotázal naší strany a rovnou udělil bany. 

Kikin

Hráč

26
25.9.2023 22:45, naposledy upraveno 25.9.2023 22:48 uživatelem Kikin

Ahoj, doporučuji si projít pravidla. -> Klikni zde.
Jednoduchá odpověď, za co máš ban je screen který přikládám níže + další porušená pravidla.
 
Přeji hezký večer.

E: Já se dané RP akce neúčastnil. Pouze se ti snažím přiblížit za co máte ban.

25.9.2023 22:47

Tak v tom případě proč si mě napadl už když jsem se připojil, toe jedna věc. 
A za druhé máme v banu TrashRP, nonRPact apod. 

Admin se ani nezeptal na náš pohled. Nic tohle nemá smysl

 

25.9.2023 22:55, naposledy upraveno 25.9.2023 23:07 uživatelem Dzardys

Žádost zamítám, nehledě na její obsah. Jdi si dělat ostudu někam jinam.


Mimochodem jsem to vám třem protáhl na jeden rok, pokud svůj nesouhlas s postupem kohokoli z členů AT hodláte projevovat adolescentním humorem a trollem, nemáte tu co dělat. V komunitě si chceme držet klid a pohodu, to, co tu předvádíte, od toho má daleko. Uvidíme se za rok, pokud budete trollit dál, rozdám vám permy, opravdu mě to nezajímá.


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo