Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - MonsterSKGaming


MonsterSKGaming

Hráč

32
10.8.2020 19:23, naposledy upraveno 10.8.2020 19:45 uživatelem MonsterSKGaming

Přezdívka: MonsterSKGaming

Věk: 18

Zkušenosti: S MTA príkazmi pre Supporta/Admina niečo málo by sa vedelo ale neni problém sa naučiť. Čo sa týka RP skúseností tak to mám z hry GMOD, kde som hrával RP a aj Adminoval.

Komunikační dovednosti: Slovenčina, Čeština (s menšou chybnou gramatikou), Angličtina

Mám čas: Teraz mám času dosť, ale zachviľu ma čaká znova práca tak ta aktivita bude o niečo menšia ale nemyslím si že by sa to nedalo zvládať.

Další informace o mně:

Volám sa Alex (Alexander), Pochádzam zo Slovenska a venujem sa autám, hrám a boxu. Práve som úspešne ukončil tretí ročník na Strednej škole, kde som sa vyučil za automechanika. V minulosti som hrával SA:MP kde som mal aj možnosť niejakú tu dobu adminovať, taktiež som sa stretol aj s TF 2 a GMOD. Čo sa týka GMOD mal som možnosť adminovať na dvoch RP serveroch v podobe CityRP (TownRP každý to nazýva inak). K Artheonu som sa dostal nedávno (4 mesiace späť) kde som spoznal skvelú komunitu, ale vieme že tam aj hrajú ľudia čo to skazia, taktiež si nemyslím žeby mal niekto osobný problém so mnou keďže sa všetko snažím riešiť v klude a bez niejakých problémov. Ak by som mal ešte niečo o sebe povedať tak boxu sa venujem už niekoľko rokov a autám od svojich 15tich. Ohľadom aktivity asi viac vysvetlí mojích tisíc hodin na jednej postave ale jak som spomínal vyššie uvedenej kolonke tak začínam znova pracovať takže toho času bude menej ale nič hrozného. Osobne s nikým na servery nemám problém a ani s členmi AT. To by bolo asi z mojej strany všetko a vopred sa ospravedlňujem že je z toho guláš. S pozdravom Monster.

EDIT: Discord: MonsterSKGaming#1031

Lofanek

Hráč

31
11.8.2020 13:03

Ahoj,

aktivita tam je, RPiť vieš, bez trestu, tak prečo to neskúsiť?

(☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞ ANO

16.8.2020 14:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

neznamy#2452

Smazaný účet

17
17.8.2020 19:25

Monster je frajer. Za mňa určite ANO. 

 

waves

Hráč

1
19.8.2020 00:13, naposledy upraveno 19.8.2020 00:13 uživatelem waves

Podľa mňa z MTA máš minimálne skúsenosti a do AT by mal isť človek čo to už tie 2-3 roky aspoň ma odohrané ( myslím rp na mta ). A Najprv by sa trebalo príkazy a pravidlá poriadne naučiť a potom si dávať prihlášky. 

Za mňa neutrál až proti

19.8.2020 12:34

Ahoj, gratulujem Ti k postupu na pozíciu MTA Support.

V blízkych dňoch budeš kontaktovaný vedením serveru.

Ďakujeme Ti za tvoju ochotu stať sa členom nášho tímu.


Powered by LeoSight IFS
LT~89