Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - RozpusteneMaslo


RozpusteneMaslo

Hráč

13
10.8.2020 21:12, naposledy upraveno 11.8.2020 08:37 uživatelem RozpusteneMaslo

Přezdívka: RozpusteneMaslo

Věk: 15

Zkušenosti: Zkušenosti z pozice support bohužel žádné, avšak s RP si myslím že dobré. Rád se přiučím novým věcem.

Komunikační dovednosti: Myslím si že má komunikace je dost dobrá. Dorozumím se česky i slovensky.

Mám čas: Dá se říct, že mám čas skoro celý den, hlavně v odpoledních a večerních hodinách.

Další informace o mně:

Začnu představením. Mé jméno je Adam a pocházím z Olomouckého kraje, kde jsem se narodil a také bydlím. Aktuálně půjdu do devátého ročníku. Po ukončení základní školy bych chtěl jít na střední školu, v oboru programátor. Většinu svého volného času trávím za počítačem a nebo venku s kamarády. Občas si také rád zajezdím na kole nebo zaběhám. Řekněme že, zajímat o RP jsem se začal zhruba před rokem kdy jsem začínal na MTA. Myslím si že zkušenosti s RP mám dost. Plynule ovládám češtinu a dorozumím se i nějak slovensky. Také rozumím nějakým slovíčkům i anglicky. K této pozici mě vede to, že bych chtěl trestat hráče, kteří porušují neustále pravidla a naopak, chtěl bych poskytovat pomoc nováčkům a i ostatním, co něco neví. 

Tímto bych to ukončil. 

S pozdravem, RozpusteneMaslo.

Lofanek

Hráč

31
11.8.2020 12:41, naposledy upraveno 11.8.2020 12:41 uživatelem Lofanek

Ahoj,

tvoja prihláška sa mi zdá byť taká.. prázdna. Pokiaľ sa reálne uchádzaš o toto miesto, tak by si si na nej mal dať aspoň trošku záležať.

Na druhú stranu si v komunite veľmi krátky čas, nahraj viac hodín, spoznaj komunitu a skús to znova pri ďalšom nábore.

Za mňa NIE

14.8.2020 22:10, naposledy upraveno 14.8.2020 22:10 uživatelem misatorcz

 

 

Ne.

bit

Hráč

49
14.8.2020 22:19, naposledy upraveno 15.8.2020 13:18 uživatelem bit

aaaaah! Discord White theme!! (dík za varování :))

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 19
16.8.2020 13:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.8.2020 00:31

Ahoj, je mi to ľúto ale nepostupuješ na pozíciu MTA Support.

Ďakujeme Ti za tvoju ochotu stať sa členom nášho tímu.


Powered by LeoSight IFS
LT~54