Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Kapralek


neznamy#374

Smazaný účet

47
11.8.2020 00:38

Přezdívka: Kapralek

Věk: 18

Zkušenosti: Support EvolvePlay, Administrátor EvolvePlay, Administrátor TownPlay, Administrátor Destiny, Zakladatel 2 serverů.. není potřeba zřejmě rozebírat. Příkazy ovládám..

Komunikační dovednosti: Čeština bez problémů, Slovenština bez problémů, anglicky po mě nic moc nechtějte.

Mám čas: Individuálně dle harmonogramu směn, více bych dodal při vyžádání

Další informace o mně:

Zdravím, jsem Zdeněk, starý strejda kapřík který má už bohužel 18 skoro 19 let a pocházím ze středočeského kraje přesněji z okr. Kladno ze Slaného. Co se týče RolePlaye a práv.. jsem znám jako "diktátor" který nesnese non-rp chování.. jen bych rád upřesnil své razantní postupy.. nejsou vždy takové a hodně se toho změnilo, ovšem.. člověk se až tak často nemění, ale co bylo bylo.. známe to. Co se týče admin teamu, je důležitá a potřebná morální integrita .. které se mi díky zaměstnání dostává až až, na dále je potřebná komunikace s lidmi.. které se mi bohužel taktéž dostává až až, a pomáhání a radění lidem.. to už je bráno automaticky. Touto kratší přihláškou se s vámi loučím v tomto čtení a přeji ostatním hodně štěstí. S pozdravem a ploutvičkou, Kaprálek

11.8.2020 02:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Rataj udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19

Helter

Hráč

15
11.8.2020 09:57

Prepáč, ale nemyslím si, že sa na tento post hodíš. Si toxický a výbušný.

Petan09

Hráč

20
11.8.2020 10:09

Já mám s tebo fantastické zkušenosti, RP opravdu ovládáš. Neměl jsem s tebou žádný problém. Jsi klidný a rozumný hráč, určitě by jsi se na tento post hodil. 

 

Lofanek

Hráč

32
11.8.2020 13:05

Ahoj,

RP ovládaš, skúsenosti sú určite veľkým +, tvoje vystupovanie v hre a na fóre je na úrovni, prihláška je pekná, tak prečo to neskúsiť?

(☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞ ANO

16.8.2020 14:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
16.8.2020 18:02, odstraněno 16.8.2020 18:02 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

waves

Hráč

1
19.8.2020 00:23

Používa svoje razantné postupy, takže ľutujem aj nováčikov v MTA, ktorí budu mať tu česť s nim riešiť priestupok v RP. Ale ja osobne s nim problém nemám.

Neutrál

19.8.2020 12:33

Ahoj, gratulujem Ti k postupu na pozíciu MTA Support.

V blízkych dňoch budeš kontaktovaný vedením serveru.

Ďakujeme Ti za tvoju ochotu stať sa členom nášho tímu.


Powered by LeoSight IFS
LT~90

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024