Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

skraceni či unban


rudaneka122

Hráč

10
19.10.2023 11:09

zdravim, tady rudolfik 

ono chcem prvě videt jak jsem lhal? když jsem tam řikal že jsem to nebyl a pak že to byl kamoš takže jsem řekl že to byl kamoš tak nevidim jaky lhani ale možna se milim 

jěste neposlouchani pan nereznavzdy mě bez důvodně zastavoval a jen jsem to chtel položit ale ani to mě nenechal prosim o vysvětleni a neni to nahodou zneuživani prav 1hodil mě z výšky takže jsem dostal PK a hned na to mě oživil ale bez omluvy ale i ja bych se omluvil plus nechapu jaky pokyni však mě tam jen hazel pak mi psal PM že jestli sem to nebyl ani bavit se snim nedalo prosim o vysvětleni nic v tomhle neberte jako uraženi nic takoveho

 

Borwyx

Hráč

15
19.10.2023 11:33, naposledy upraveno 19.10.2023 11:33 uživatelem Borwyx

Ahoj @rudaneka122,

chápu, že jsi rozhořčen z toho, že jsi dostal trest od admina, každopádně takhle nevypadá správná žádost o unban. Zkus to přepsat. Můžeš se inspirovat například zde: https://leosight.cz/forum/topic/8679. Rovnou ti říkám, že jestli to nepřepíšeš, a warez si ten tvůj příspěvek přečte, tak to máš ještě na prodloužení trestu.

Borwyx

rudaneka122

Hráč

10
19.10.2023 12:23

ano dobře ale tak to pišu dlouho a nechcem to psat 2hod chcem jen vysvetleni či skraceni fakt 

 

20.10.2023 18:09

Zdar, 

Tolik k tomu trollu..., dělal sis tam cos chtěl, po oznámení, že dostaneš ban sis prodal nemovitost a snažil ses nevím co dělat s tím rigem. 

K tomu lhaní se nebudu ani vyjadřovat snad, ze začátku tvrdíš, že si nic neukradl, kde v rámci řešení reportu jsem pouze potřeboval vědět, kdo to byl a až potom bych se zaměřil, jestli něco bylo porušeno. Poté ses mi přiznal, že si to ukradl a poté si to po chvilce zase popřel...

Žádost zamítám a zamykám to.. 


Powered by LeoSight IFS
LT~35