Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban


Daniel2003

Hráč

3
25.10.2023 18:12, naposledy upraveno 25.10.2023 18:56 uživatelem Daniel2003

zdravím včera jsem dostal ban za power gaming plus jsem dostal prodloužení za nějaký nepovolení obchodní podvod pokud jsem tedy něco porušil tak se za to moc omlouvám v RP světe jsem nový takže poznavám postupem jak vše chodí ale chtěl bych vysvětlit ten obchodní podvod za co je

25.10.2023 19:22

Ahoj, obchodním podvodem je v tomto případě myšleno to, jak si jistému hráči "prodal" auto, ale nepřepsal si ho na něj, jen si mu od něj dal klíčky. Následně, několik dní na to, si pak vozidlo začal znovu užívat a poté sis jej dokonce uklidil zpátky do své garáže. Inkasované peníze za prodej vozidla si však danému hráči nevrátil. To, že podvedený hráč neměl ani 100 hodin, jsem zohlednil a přičetl k době trvání tvého trestu. 

37. Obchodní podvody a podobné situace musí být předem schváleny členem AT, následně musí být celé nahrávány (video může být členem AT až 7 dní zpětně vyžádáno a jeho nedodání je trestáno). Obě zúčastněné strany (podvodník i oběť) musí mít nahráno alespoň 100 hodin. 

Daniel2003

Hráč

3
25.10.2023 19:29

aha za to se moc omlouvám pro příště budu vědět co a jak mohl bych prosím dostat unban? 

28.10.2023 13:37

Ban ti nezruším, prostuduj si prosím pravidla


Powered by LeoSight IFS
LT~36