Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - shaggyn0


shaggyn0

Hráč

7
13.11.2023 02:39, naposledy upraveno 13.11.2023 03:26 uživatelem shaggyn0

Přezdívka: shaggyn0

Věk: 20

Zkušenosti: skúsenosti po pravde mám ale bolo to 3 roky dozadu čiže myslím si že by som si to musel pripomenúť

Komunikační dovednosti: Čeština, Slovenčina a Angličtina (základy) čo sa týka mňa som určite komunikatívny človek a niekedy sa mi jazyk nezastaví :D čo sa týka vysvetľovania myslím si že tam by nemal byť vôbec žiadny problém

Mám čas: Hlavne si myslím žeby som bol prínosom kvôli môjmu času takže určite áno a to niekoľko hodín denne

Další informace o mně:

Tak v prvom rade by som vám chcel poďakovať za prečítanie si tejto prihlášky, no a pusťme sa na môj život v skratke. Volám sa Mário mam 20 rokov a pochádzam z východného Slovenska Popradsky okres pre detailistov. Venujem sa IT či už mimo školy alebo počas... študujem na vysokej škole zameranie IT momentálne som v prvom ročníku. Ak by vás zaujímali také zaľuby východniara tak nie nie je to alkohol ! viem že sme tým známy ale ani to nevylučujem len to nie je moja pravá šálka kávy :D milujem v prvom rade šport, hry, turistiku a samozrejme nočne jazdy v daždi :) som vlastník Japonského vozidla Toyota Celica GT Four je to taký môj miláčik a samozrejme ho treba niekedy ukázať verejnosti a pochváliť sa zo starou nostalgiou či už na veréjnych podujatiach alebo medzi kamarátmi. Čo sa týka mojej historii RP serverov a to na MTA tak začal som na serveri ktorý je už dávno za nami niesol názov Artheon áno všetci vieme aký to bol server s niektorými ľuďmi z terajšieho AT na skime... som mal tu česť byť v AT. Tam boli moje začiatky nejak som sa rozkukal a hlavne to bola hra ktorá v mojej dobe čo bol rok 2020 nemal som najvýkonnejši počítač takže to bola hra ktorú nemal problém rozbehnúť počítač aj s horšími vlastnosťami, RP si myslím že ma dosť chytilo bola to hra v ktorej stačilo písanie čo mi bolo vtedy úplne dostatočne a vedel som že ta škála RP je veľmi široká no následne sa stalo zo serverom to čo sa stalo a po pár rokoch som si povedal žeby som si chcel zaspomínať na staré časy a prišiel som na Skimo tu si dovolím povedať že ma RP chytilo ešte viac pretože je to určite na oveľa lepšej kvalite RPnia než na minulých serveroch som úprimne nadšený keď vidím že niekto ma fakt záujem o seriozne RP samozrejme ta moja prvá postava no ako to povedať najradšej by som ju vymazal aby si na ňu nikto nespomenul. Čo sa týka RP určite ma bavia IZS zložky ja som si preto vybral ZZS nie je moc aktívna a som typ človeka ktorý určite rád pomáha a samozrejme je to ďalšia možnosť naučiť sa niečomu čo niekedy viem využiť v reálnom živote. Som prekvapený že niečo také sa stále drží na terajšej scéne a to na starej hre dúfam že to takto pôjde ďalej a bude sa server len viac a viac rozrastať. Čo sa týka môjho študijného života vysoká škola bola pre mňa niečo ako výzva ktorú si chcem splniť a to som veľmi rád pretože to neľutujem viem že vďaka tejto škole môžem v budúcnosti pracovať v práci ktorá bude baviť mňa... Čo sa týka môjho záujmu do HT určite budem rád ak dostanem šancu a budem môcť ukázať moju pomoc hráčom pretože viem ako sa cítia na začiatkoch RP a určite sa budem snažiť im pomôcť zároveň priniesť na správne koľaje RP pôžitku a spríjemniť každý deň na serveri...Za mňa je to asi všetko poprípade ak by niekoho niečo zaujímalo samozrejme nebránim sa odpovediam. Ďakujem za ochotu a prečítanie tejto žiadosti prajem pekný zvyšok dňa. 

(inak v skratke by som chcel vysvetliť moju historiu banov čo sa týka na postave Jerry Barr bola to prvá postava za ktoru som hral keď som joinol skimo a nebral som to nijak vážne no až kým som nevidel budúcnosť RP a spoznal som fakt hráčov s ktorými to má význam akonáhle som zistil kam si viem až užiť naplno RP momenty tak som na postave prestal hrať a vytvoril novu ktorá dúfam bude čo najdlhšie s čistým štítom... ospravedlňujem sa hráčom ktorým som v rámci možnosti pokašlal RP... ďakujem)

ospravedlňujem sa za možné chyby či zle usporiadané vety prihláška je pisana o pol 4 ráno a už sa mi zatvarajú očká :D

15.11.2023 15:50

Ahoj,

jsem velice rád za projevený zájem i obsah přihlášky, jde vidět, že sis s tím dal práci. Co víc, jsem rád, že v tvém úzkém sociálním kruhu na Skimu vídám naše Helpery, kteří ti mohou předat jen ty nejlepší zkušenosti. Přesto tvé přihlášce vzhledem k tobě nedávno uděleným trestům nemohu vyhovět, přeci jen od nich neuběhlo zas tak dlouho, a byť rozumím odůvodněním, přesto to od tebe nebylo vůbec pěkně myšlené. Za nápravu jsem však rád a věřím, že to tak vydrží i do další případné přihlášky za pár měsíců, kde už na věc budeme moct hledět jinak.

Team Manager Dzardys


Powered by LeoSight IFS
LT~52