Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Pat000


Pat000

Hráč

22
19.8.2020 19:43, naposledy upraveno 19.8.2020 19:45 uživatelem Pat000

Přezdívka: Pat000

Věk: 26

Zkušenosti: Skúsenosti s administráciou nemám. Ešte nikdy som nebol v admin tíme.

Komunikační dovednosti: Rozprávam samozrejme Slovensky a rozumiem aj česky.

Mám čas: Väčšinou od 15 - 22 hodiny, momentálne som bol málo na serveri, ale nie kvoli tomu, že by som nechcel, ale IC nikoho nepoznám, takže ma to tam nebaví sám RPiť. Ale keby som sa náhodou stal členom teamu, tak tam budem viac, už len kvoli tomu Supportu, pretože rád pomáham druhým, keďže pravidlá poznám.

Další informace o mně:

Volám sa Martin, som zo Slovenska. V minulosti som si dával prihlášku, ale mi to nevyšlo, tak to chcem skúsiť znovu. Rád hrávam hry, teda, keď na ne mám čas. Som slušný nepoužívam nadávky, pretože ja sám ich nemám rád a dosť mi to prekáža, keď ich ľudia používajú s cieľom na mňa. Okrem toho som veľmi plachý a nerád sa zoznamujem s druhými ľuďmi, keď ich nepoznám. Preto moc nemám rád komunikáciu, som pri tom nervózny, keď už musím s niekým hovoriť, tak si radšej dopisujem, ako rozprávam. A z toho dôvodu nikdy nepoužívam TS3 a discord, teda, používam ho, však si čítam čo píšete, ale nepoužívam ho na komunikáciu, ale dopisovanie. Rád pomáham druhým, aj na serveri, keď niekto niečo nevie, tak ho upozorním na nejaké porušenie pravidiel, napríklad Mixing a iné. Poviem mu, že čo to znamená, aby to nerobil a tak. Hrám tu už dlho, s prestávkami, kvoli RP, že nemám s kým RPiť. Inak by som tu bol asi stále. Myslím si, že to by bolo tak odo mňa všetko. Snáď to nebude problém, že nerád komunikujem, ale radšej píšem a dúfam, že vám to až tak prekážať nebude.

20.8.2020 12:53

Ahoj, gratulujem Ti k postupu na pozíciu MTA Support.

V blízkych dňoch budeš kontaktovaný vedením serveru.

Ďakujeme Ti za tvoju ochotu stať sa členom nášho tímu.


Powered by LeoSight IFS
LT~30