Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - KIK0


KIK0

Hráč

26
29.11.2023 16:06

Přezdívka: KIK0

Věk: 21

Zkušenosti: Na Skime iba ako obyčajný hráč, mimo Skima som pôsobil ako Admin prevažne na SA:MP serveroch, kde som dokonca jeden vlastnil asi rok a mal tam aktívne 50 hráčov in-game, ale bola to doba kedy SA:MP ešte žilo a stačila obyčajná RZE a boli tam hráči. Následne som bol Admin na CS 1.6 na najväčšom CZ/SK portále.

Komunikační dovednosti: Komunikáciu zvládam podľa mňa celkom dobre, hovorím samozrejme po Slovensky a taktiež sa dorozumiem plynule Česky a nejaké to Anglické slovo tiež dokážem pochopiť.

Mám čas: Každý deň. priemerne 12 hodín.

Další informace o mně:

Hráči ma môžu poznať pod prezývkou KIK0 alebo Tinko, obe prezývky sú odvodené od môjho reálneho mena Kristián. Pochádzam z východného Slovenska, ak myslím východného tak myslím úplný východ, pár kilometrov od Ukrajiny a Maďarska, takže ak niekde napíšem nejakú gramatickú chybu ale troška inak poskladanú vetu tak sa ospravedlňujem, v oblasti kde žijem sa spisovne nekomunikuje skoro ani na úrade. Mnoho z hráčov má asi nebude poznať keďže OOC nie som aktívny na DC či Webe, skratka ak sa ma niečo netýka tak sa zbytočne nevyjadrujem. Hráči skôr môžu poznať moje postavy v hre, ako je napríklad postava Travis Gibbs, Evelyn Hunt či Shuji Yuuto. Na LS hrám presne od 1.1.2023 a stihol som tu nahrať niečo okolo 1 800 hodín +/- stým, že som mal asi 4 mesačnú pauzu. Inak som vyštudovaný Hostinský / Hostinská ( v preklade kuchár čašník ) ale nikdy som sa po škole tomu nevenoval keďže má to extrémne nebavilo a v 15tich som mal vidinu len čím skôr ukončiť najľahší odbor a nech to mám za sebou.. Mať znova 15 tak svoj život smerujem iným smerom. Ešte počas školy, v poslednom treťom ročníku som začal pracovať, bola doba Covidu a dištančného učenia a keďže ja som nebol nikdy vzorný žiak tak som na to kašľal a radšej chodil do práce. Venoval som sa hlavne stavbárskym prácam a taktiež elektrina, voda, kúrenie, plyn, strechy a všetko stým spojené. Keďže som nedbal na svoje zdravie pri práci ktorá bola v celku náročná tak som utrpel celkom dosť vážne poranenie chrbtice kvôli ktorej som defacto pripútaný k stoličke, preto dokážem nahrať denne v priemere 12 hodín na Skime. GTA SA hrám niečo kolo 8-9 rokov, RP hrám asi 6 ale 5 rokov z toho som RPil na SA:MP, skoro na každom jednom servery. Inak na Skmie RPím prevažne ZZS keďže má to asi najviac baví a málo hráčov to chce RPiť z dôvodu "náročnosti" daného RP. Som celkom priateľský typ človeka, neodsudzujem na prvý pohľad, preto nemám problém RPiť či OOC komunikovať aj s ľuďmi ktorí sú pre ostatných ľudí "meme", následne som dosť pokorný, chápavý a ohľaduplný. To je v skratke asi všetko čo má momentálne napadá. Občas mi unikne nejaké to sprosté slovo začo sa ospravedlňujem a budem sa to snažiť obmeziť. Ak by sa mi podarilo postúpiť do druhého kola rád by som si vybral možnosť pohovoru textovou formou, nerád komunikujem hlasovou formou, v reálnom svete stým problém nemám, som celkom ukecaný ale v online svete sa mi to prieči. To je asi všetko čo má v momentálnej chvíli napadá, pekný deň.

4.12.2023 18:05

Ahoj!

Děkuji za pěkně sepsanou přihlášku i otevření se komunitě, toho si všichni jistě vážíme. Nebudeme chodit kolem horké kaše - nejsem si aktuálně vědom jediné překážky, která by bránila tvému vstupu do HT, proto mi tedy prosím napiš na Discordu a domluvíme se na případném pohovoru. 😉

Gratuluji a přeji mnoho štěstí.

Team Manager Dzardys


Powered by LeoSight IFS
LT~67