Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Podání trestního oznámení za nevhodný zákrok při zastavování motocyklu a ohrožení na zdraví.


KitzuInu

Hráč

34
19.1.2024 00:27

Podatel: Kanji Matsumoto

Věc: Podání trestního oznámení za nevhodný zákrok při zastavování motocyklu a ohrožení na zdraví.


Odůvodnění: Vážený soude, dne 18.01.2024 v čase 23:00-24:00 jsme měli přátelskou projížďku na motocyklech typu cross po Red County a přilehlých městech. Na motorkách jsme jezdily především v terénu, málokdy jsme zasáhli do pozemní komunikace. V uvedeném čase jsme se nacházeli v Blueberry a projížděli jsme se tam na farmě a přilehlém okolí, kdy nás z ničeho nic začalo nahánět několik jednotek PSA ve vozidlech. Zalekl jsem se a začal jsem ujíždět, po pár minutách mě policisté svým vozidlem shodily z motorky kdy jsem se překulil a zůstal jsem ležet. Pánové mě spoutali, prohledali a bez lékařského ošetření mě hodily do vozidla kde mi řekli mé práva. Zeptal jsem se jich rovnou na odznaky a hned mi na to odpověděli, jednalo se tedy o pana 458;Carlson a pana 459;Schultz. Rovnou bych chtěl zažádat o přidělení veřejně dostupného právníka pro tento případ.

S pozdravem pěkného dne,

Kanji Matsumoto.


Záměr: Podání trestného oznámení na členy PSA s odznaky 458 a 459, z důvodu nevhodného zákroku a ohrožení na zdraví.

 

19.1.2024 09:15

Podatel: Kanji Matsumoto (( @Kitzulnu ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Matsumoto,

Váš podnět jsme zpracovali a rozhodli jsme se vaší žádosti nevyhovět na základě nedodržení podmínek, které jsou stanoveny zákonem č. 4/2020 - Zákon o soudním řízení


Mgr. Elizabeth Hawkins,
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024