Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o uplatnenie opatrenia proti nečinnosti Kongresu San Andreas.


zeldinko

Hráč

45
26.2.2024 20:07

Podatel: Victoria Eloise Lytton, J.D.

Věc: Žiadosť o uplatnenie opatrenia proti nečinnosti Kongresu San Andreas.


Odůvodnění:

Vážený súd,

touto žiadosťou by som rada požiadala a zároveň podala podnet k uplatneniu opatrenia proti nečinnosti Kongresu, o ktorom sa domnievam, že vyvoláva protiprávny stav v rozpore s čl. 38 listiny základných práv a slobôd tým, že vzhľadom na merito veci je riešenie oboch nižšie popisaných záležitostí neúprosne natiahnuté, pričom neexistuje žiadna zákonná prekážka, ktorá by v riešení mohla spôsobovať prieťahy a obom týmto záležitostiam skôr hrozí potenciálne zmarenie zo strany verejných funkcionárov.

Ku Kongresu San Andreas som adresovala dve záležitosti, jedna z toho bola žiadosť o začatie disciplinárneho konania podaná dňa 4.2.2024, prijatá 5.2.2024 a doposiaľ neukončená, pretože nebol vydaný verdikt disciplinárneho rozhodnutia. Súčasne je to teda 22 dní, odkedy moja žiadosť leží na stole disciplinárneho výboru Kongresu San Andreas a čaká na vyriešenie, nehovoriac o tom, že pokiaľ sa riešenie predĺži, retrospektívne nie je možné trestať kongresmanov za možné porušenie zákona o Kongrese San Andreas. O priebehu riešenia mám sprostredkované správy, avšak k verdiktu sa nechýli.

Druhá záležitosť je petícia podpísaná občanmi, ktorá sa týkala riešenia prvotnej situácie, a ktorá bola adresovaná do podateľne Kongresu dňa 20.2.2024. Podľa mne známych informácií sa jej však Kongres nevenuje a skôr ju už z podstaty ignoruje, o riešení nemám žiadne oficiálne ani sprostredkované správy.

Preto prosím o uplatnenie opatrenia voči nečinnosti Kongresu, ktoré stanoví, aby Kongres v oboch týchto veciach rozhodol včas, pretože ani jedna z týchto záležitostí nie je tak závažná a namáhavá na vyriešenie, aby to trvalo celý mesiac.


Záměr: Uplatnenie opatrenia proti nečinnosti Kongresu San Andreas zo strany súdu tak, aby bol odstránený vzniknutý protiprávny stav a Kongres o mojich podnetoch rozhodol bez prieťahov, zákonne a včas ešte pred koncom tohto volebného obdobia.

26.2.2024 22:12

Adresát: Victoria Eloise Lytton, J.D.

Věc: Odpověď na podnět


Vážená paní doktorko,

věcí jsme se zabývali v rámci zrychleného správního procesu vedeného pod spisovou značkou S-786, soudní rozsudek byl uveřejněn a taktéž Vám jej zasíláme společně s tímto dopisem.


Arnold Cornell, J.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo