Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


dTrix

Hráč

6
1.3.2024 18:17

Ahoj , dnes jsem dostal ban za to že jsem napsal /me cukl když nám auto vyskočilo a nenabourali jsme tak si myslím že to není Trash RP jak jsem dostal do banu, tak že bych chtěl aspoň vysvětlení proč Trash RP a jak jsem to měl RPit a popřípadě bych vážně prosil o Unban. 

1.3.2024 18:43, naposledy upraveno 1.3.2024 22:10 uživatelem kocvin

Ahoj, ještě než se ti tady k tomu vyjádří administrátor, který ti ban udělil, rád bych připomněl jednu nemilou věc. Za podobné počínání při autonehodě, si odemne dostal celkem nedávno ban, pod tvou žádostí jsem ti, myslím si, celkem srozumitelně vysvětlil jak se injures RPí.
Je vidět, že sis to opravdu četl a co víc, že si se z toho "poučil". Jen tak mimochodem, nachází se tam i zmínka o tom cukání, viz. odkaz. 

https://leosight.cz/forum/topic/18152

dTrix

Hráč

6
1.3.2024 18:46

jakoby nebyla to autonehoda jen naše auto vyskočilo do vzduchu nenarazil jsem nic tak bych chtěl v tom případě vědět jak jsem to měl zarpit

adagf

VIP

13
1.3.2024 18:51

/me vyletěl ze sedačky do vzdchu při skoku vozu 

:D

 

dTrix

Hráč

6
1.3.2024 18:52

když jsou šesti bodovky ? 

1.3.2024 23:08

Šestibodovky by ti ublížily snad celoplošně, ale k tomu, co napsal Kocvin nemám co víc bych vytknul, my tady necukáme, nejebeme, neboucháme a tak dále, my RPíme injuries, eventuálně se takových nesmyslů zdržujeme.


Powered by LeoSight IFS
LT~47