Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - M4to


M4to

Hráč

3
5.3.2024 20:30

Přezdívka: M4to

Věk: 14

Zkušenosti: Byl jsem několikrát fivem admin

Komunikační dovednosti: Výborná angličtina

Mám čas: 5hDenně

Další informace o mně:

Takže ahoj ja jsem Mato moje irl meno je Matěj sem z česka presne z Bohumína muj konicek je hraní her rad travim čas s kamaradama nejradsi u fivemka pokud ma nekdo problem anebo potrebuje pomoc hned mu pomuzu jen jak to jde tak 14 let rad hraju na vasem serveru a rad by sem chtel pomahat tomuhle serveru protože ja si myslim ze by sem byl dobry umím dobre strasne rad resim reporty a sem ochotny pro tento server zanechat aji za den 10 hodin erpeni /adminovani rad poznavam novy lidi rad travim cas na serveru jsem pratelský nejsem toxic nejsem zadne dite a udelal by jsem pro tento server vsechno ale jak rikam pro tenhle server chcu udelat to najlepsi zatim Ahojjj.

5.3.2024 22:33

Ahoj, vždyť tu máš na postavě nahráno 9 hodin, což je celkový čas na tvém účtě. Ani nečteš podmínky pro přijetí, to my nemůžeme projevit jakýkoli zájem o spolupráci.

Zamítám, plný zklamání.

Team Manager Dzardys


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Adaamekk

300Kč včera v 15:54

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024