Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Pat000


Pat000

Hráč

22
6.3.2024 17:17, naposledy upraveno 6.3.2024 17:19 uživatelem Pat000

Přezdívka: Pat000

Věk: 29

Zkušenosti: RP skúsenosti sú veľké, bez chýb

Komunikační dovednosti: Viem, česky, slovensky, niečo po anglicky

Mám čas: Väčšinou v poobedných hodinách pracovného týždňa, každý deň

Další informace o mně:

Ahoj, volám sa Martin, ale preferujem skôr prezývku Pat. Pochádzam zo Slovenska. Mám 29 rokov, o pár mesiacov budem mať 30 rokov. Aj keď na tom nevypadám a ani hlas na to nemám. V oblasti RP sa pohybujem už veľmi dlho, neviem presne koľko rokov, ale už to niekoľko rokov bude. Začínal som na SA-MP a tam keď už som nenašiel žiadne fungujúce servery, prešiel som do MTA, hlavne z toho dôvodu, že v MTA sú modely real vozidiel. Na serveri mám aktuálne 2 postavy, ktoré majú spolu 100 hodín. Dúfam teda, že tá podmienka tých 100 hodín je myslená za všetky postavy dokopy, nie len na 1 konkrétnej postave. Okrem týchto informácii by som o sebe povedal asi toľko, že mám veľmi rád zvieratká, hlavne psov a morčatá. Rád samozrejme hrávam počítačové hry, aj na to, koľko mám rokov, ale ma to proste stále baví. Som veľmi tichý, uzavretý typ. Keď som v spoločnosti s druhými cudzími ľuďmi, tak si pripadám nervózny nesvoj, neviem vždy čo presne v tej chvíli hovoriť. Takže, ak by bol vyžadovaný nejaký rozhovor, tak prosím ospravedlňte, ak budem slabo prípadne skoro vôbec nič nehovoriť, proste som veľmi hanblivý a bojazlivý. Mám s tým zlé skúsenosti z minulosti, keď sa mi smiali, kvôli hlasu. Ale inak som veľmi priateľský, keď už sa zoznámim postupne časom s ľuďmi, tak potom už stratím zo seba taký strach a postupne si zvyknem komunikovať. Najhoršie je to úplne prvý krát. Toto je asi taká moja najväčšia ťažkosť, komunikácia s druhými ľuďmi. Na jednom serveri som už raz bol v AT, tak som si to skúsil, ale vyhodili ma odtiaľ, pretože som sa stále niečo vypytoval a prekážalo im to. Pravidlá ovládam, nemal som s nimi žiadny problém. Aj teraz, ak niekoho uvidím, že niečo urobil zle, tak sa mu to snažím vysvetliť. Ale chcel by som to robiť oficiálne a pomáhať tak druhým hráčom a serveru. Neviem, čo iné by som o sebe napísal, takže asi takto. Som úplne bežný človek, len tá komunikácia, tam sú trochu problémy, ale snáď by sa to dalo nejak vyriešiť a možno časom si zvyknem a začnem aj ja rozprávať. Tak, to by bolo odo mňa všetko.

10.3.2024 00:46

Ahoj,

děkuji za pěkně sepsanou přihlášku i práci, jíž si s ní dal. Aktuálně ti však v přihlášce nemohu vyhovět, dost často nerozumíš systémům zde nastaveným a v případě členů HT potřebujeme mít pevnou oporu v tom, že dokáží hráčům poradit ve většině současně fungujících systémů. Nevěš však hlavu, pokračuj v hraní, uč se a za pár měsíců to můžeš zkusit znovu!

Team Manager Dzardys


Powered by LeoSight IFS
LT~34