Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Vývojář - Sulda


Sulda

Hráč

1
25.9.2020 18:19

Přezdívka: Sulda

Věk: 16

Zkušenosti: Expert

Komunikační dovednosti: Konzultativní

Mám čas: 2 - 3 hodiny denně

Další informace o mně:

Jsem expert co se serverů a web developmentu týče, taky jak choděj vpsky web hostingy atd. vybral jsem si pozici vývojáře. Protože hledám nějakou práci která se týče mejch dovedností, nejraději bych byl web builder ale nemám problém být klidně back end vývojářem webu. předem děkuji za přečtení

Petan09

Hráč

20
25.9.2020 21:23

O tuto pozici nemáš zájem, jelikož to co si napsal mi vůbec nestačí. Oprav to a nějak se představ jako osoba.

 

Petan09 

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č.21

sandlerino

Hráč

39
26.9.2020 09:51

Ahoj,

Jsem proti hned z několika důvodů.

  • Nemáš pořádně ověřený účet 
  • Jsi zde velmi krátce, takže se od tebe čeká pořádná přihláška.
  • Když jsi takový expert, co třeba doložit nějaké tvé práce? ;-)

Michael

Hráč

19
28.9.2020 21:22

Ahoj, 

jak zde napsal kolega Sandlerino. Bylo by dobré přidat tvé předešlé projekty, na kterých si pracoval. Nadále bych počkal na vyjádření samotného vývojáře @Rataj, který ti zcela rád odpoví. Zcela můžeš ignorovat hráče @Petan09 , klučina o tom nemá ani tucha ale bude se vyjadřovat... 

( PS: můžeš poslat ukázky kódu na upoutání )

S přáním hezkého dne, 

Michael.

29.9.2020 08:48
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Rataj udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č.19
29.9.2020 12:52, naposledy upraveno 29.9.2020 13:06 uživatelem Rataj

@Sulda rozepiš svoji přihlášku, napiš více o sobě a o svých zkušenostech. Vysvětli, co znamená "Komunikační dovednosti: Konzultativní" a co z tebe dělá experta přes servery a weby. Dále, jak už zmínili ostatní, můžeš nám třeba ukázat nějakou svoji práci, abychom mohli posoudit, zda bys byl dobrým přínosem pro náš tým.

Pokud přihlášku včas vhodně nevyplníš, budu ji muset uzavřít jako zamítnutou, tohle nestačí.

13.10.2020 12:45

Jelikož jsi svoji přihlášku stále vhodně neupravil, předpokládám, že již nemáš zájem a přihlášku zamítám a zamykám. Můžeš si kdykoliv napsat novou přihlášku, ale dej si s ní více záležet.


Powered by LeoSight IFS
LT~68

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024