Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban. Dzardys


NedamTi

Hráč

4
21.3.2024 21:59

dobrý večer, dneska je to už skoro měsíc po banu na skimu. Tímhle fórům chci zažádat o unban a byl bych rád za udělený unban.

 

 

1.

 

-podrobnosti

Přesněji si tam ještě dopsal o zkrácení ale měsíc mi přijde opravdu dost a myslím si že mě měsíc dostatečně přesvědčil nedmkovat jen tak z nudy a kudy..

Vím že si trest mám odpykat ale skoro měsíc mi stačí.. přesněji jsem dostal ban na 60 dní momentálně tam mám na

 

2. Chodím do školy a nemám ani moc času ale chtěl bych většina času co jsem doma a nemám co dělat trávit čas na skimu. Uvolnit se a zahrát si klidné RP.. Dohodl bych se ani by mi to nevadilo kdybych dostal unban tak bych měl něco jako sledovačku nebo něco jako prostě dohled? 

Opravdu čekám na unban a počkal jsem aspoň na ten skoro měsíc..

 

 

3. 

Uvědomuji si co jsem udělal.., 

Pravidla jsem pochopil a pravidla už porušovat opět nebudu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tohle fórům píšu tedka pred nejakou chvilkou co jsem teprve přišel ze školy mam to teďka složitý.. 

 

22.3.2024 10:19

Ahoj, z žádosti nevyplývá žádný pádný důvod pro vyhovění, proto tedy zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~30