Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Flicksk


Flicksk

Hráč

8
23.3.2024 10:36, naposledy upraveno 23.3.2024 21:29 uživatelem Flicksk

Přezdívka: Flicksk

Věk: 16

Zkušenosti: Na Skimu som už od roku 2021, vždy som tu rád rpil no po nejakom čase mňa to prestalo baviť dal som si prestávku od RPčka no okolo roku 2023 som prešiel som na FiveM což bola asi moja najväčšia chyba na svete zo začiatku to tam bolo fajn, stal som sa dokonca Adminom no po nejakom čase mi došlo že toto nieje RP kedže sa tam furt iba kropilo a keď hráč spraví 3 salta a zaerpí /me "jebel sa" tak mi to skazilo total chuť , vrátil som sa znova na Skimo asi tak pred mesiacom, no po tých rokoch sa tu toho docela aj zmenilo, znova si zvykám, hľadám nových kamarátov, na Skime mám iba okolo 480 hodín, keby som mal spočítať všetky chary. S pozíciu Helper nemám žiadne skúsenosti.

Komunikační dovednosti: Plynule Slovensky, Plynule Česky a Anglicky sa tiež dokážem nejak dorozumieť.

Mám čas: Každý deň na servery stravám 3 hoďky minimálne.

Další informace o mně:

Ahoj vsadím sa že niektorý neviete ani kto som no volám sa Jakub, mám 16 rokov a študujem IT Prvý ročník na Strednej Škole. Robím šport MTB (Downhill) a stolný tenis. Rozhodol som sa podať prihlášku na Helpera z dôvodu že rád pomáham novým hráčom (s týmto už mám pár skúseností) kedže som pár hráčov už na server priviedol a musel som ich zaučovať kedže v tej dobe bolo málo Helperov a bolo strašne nových hráčov vysvetlil som im ako funguje celé RP, nejaké skúsenosti mám hovorím aj o RP ale aj o riešenie problémou (ako admin) viem možno si hovoríte že Fivem a Skimo sú dve úplne rozdielne veci a áno súhlasím, Fivem servery niesú na RP úrovni, sú tam iba kropky a nič iného, lenže admin na takom servery potrebuje tvrdé nervy a chladnú hlavu. Moje začiatky na Skimu boli také že som poriadne nevedel rozoznať /me a /do, bola to moja prvá RP skúsenosť no potom som stretol MarioX ktorý ma naučil Rpiť taktiež som sa v tej dobe spoznal s Cloudy taktiež veľký borec. Bol som členom ZZS a aktuálne som členom HZS. Chviľu som aj rpil ilegál s MarioX no uprímne sa priznám že mňa to moc nebavilo. Aktuálne tu rpím každý deň a občas nemám čo robiť. Takže rád by som svoj volný čas na Skime venoval pozícii Helper. Ňom a to je asi všetko k mojej prihláške. Ďakujem za vyslechnutie a za vás čas s pozdravom Flick.

26.3.2024 15:49, odstraněno 26.3.2024 15:49 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
8.4.2024 09:40

Ahoj,

děkuji za práci, jíž sis dal s přihláškou. Po zhodnocení spolu s kolegy z AT ale docházíme k závěru, že prozatím dostatečně dobře nevíme, jakou osobnost si pod tímto nickem můžeme představit, tj. nevíme, co můžeme a nemůžeme očekávat, a taková nejistota je ve vzájemné spolupráci kamenem úrazu. Zapracuj více na integraci do komunity a projev chuť pomáhat i bez práv Helpera, pokud zabereš, určitě tento problém snadno zamažeš.

Prozatím zamítám.

Team Manager Dzardys


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

300Kč dnes v 06:38

Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024