Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - JakubVarga


JakubVarga

Hráč

2
28.3.2024 18:22, naposledy upraveno 28.3.2024 18:24 uživatelem JakubVarga

Přezdívka:  Tweedlex ( tu sa volám JakubVarga)

Věk: 15

Zkušenosti: Mam bohaté skúsenosti na nemenovanom serveri ktorý je teraz druhy najhranejší server na cz/sk scéne som bol admin rok a pol. Ovládam aj príkazy pretože som ešte nevyšiel z cviku.

Komunikační dovednosti: Mam ich celkom dobré si myslím. Slovenčinu a Češtinu si myslím že ovládam dobre akurát mi trocha škrípe Angličtina a to z toho dôvodu že mam na škole Nemecký Jazyk  a mal som ho aj na základnej škole.

Mám čas: Čas mam prevažne každý deň ale ak mam veľa v škole tak si nájdem čas iba 1 hodinku ale väčšinou hrajem tak 6-7 hodiniek. Čiže času dostatok.

Další informace o mně:

Tak ahoj, Volám sa Jakub a mám 15 rokov. Mam rád videohry prevažne nejaký RolePlay, ale rád si zahrám aj CS:GO. Mon Bazu. MTA:SA som začal hrať prevažne v neskoršom veku... ako som to prvýkrát zapol tak čo som spravil napojil sa na Skimo RP :D. Predstavte si začiatočníka čo ide na najhranejší server na cz/sk scéne kde už to rp (roleplay) bol na inej úrovni. Tak ako som začal tak som nevedel nič ani že ma viete zaučiť proste som bol s prepáčením ako vygumovaný... tak som si našiel nejakú prácu kde mi dali niečo ako služobné vozidlo nejakého staršieho golfa a tak som nevedel skoro nič nevedel som čo znamená nejaký RP Driving ale Fear RP alebo Injures RP a čo som spravil ?:D Tak začala ma naháňať PSA a samozrejme že som išiel cez kopce a neviem čo uvedomujem si svoju chybu doteraz ju ľutujem no sľubujem že som sa poučil a roleplay dostatočne naučil aby som bol na pozícii Helpera. A teraz sa vrátime k tomu nech poviem niečo o sebe tak ako som vyššie spomínal volám sa Jakub a mám 15 rokov žijem na východnom Slovensku v skutku malej dedinke a to na okraji Slovenska. Chodím na Strednú Zdravotnú Školu, kde sa mi aj celkom darí prevažne ma tam baví Nemecký jazyk ktorý ovládam myslím si že na normálnej úrovni vedel by som sa dohovoriť no na žitie tam sa musím ešte troška poučiť. Som bezproblémoví, aktívny, a čo si dám do hlavy to si musím splniť aj keby že to je na dvästopädesiaty pokus tak si to proste musím splniť. Som chlapec ktorý nemá rád stereotyp života. Niekedy je pravda že ak ma niečo naštve tak sa viem naštvať ale to pravdepodobne každý ale po minúte som kľudný a danému človekovi sa ospravedlním ak to bola napríklad moja vina. Mám rád guľáš :D ďalej si veľmi pochutnám na bryndzových haluškách a samozrejme si dám aj pivko ALE! Zlatý bažant 0.00% báza a mäta :D. Rád sledujem komédie, ale nepotrpím si aj na akčnom filme. Mam prevažne rád cz/sk filmy no neurazí ma ani F.B.I námorný vyšetrovací ústav :D. Ďalej mam psíka menom Goro jedna sa o rasu Nemecký Ovčiak a mam ho veľmi rád sme takzvane Chabri :D Teda aspoň dúfam z mojej strany to je tak z jeho už neviem :D. Svoje sny si chcem a aj budem plniť. To je za mňa momentálne všetko a prajem príjemný zvyšok večera a poniektorým dobrú noc, S pozdravom Jakub.

28.3.2024 18:38, odstraněno 28.3.2024 18:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
4.4.2024 07:57

Ahoj,

byť ti děkuji za práci, jíž sis dal přihláškou, povězme si úplně upřímně, že s tímto u nás nepochodíš.

Team Manager Dzardys


Powered by LeoSight IFS
LT~36