Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban.


Roik2597

Hráč

4
8.5.2024 10:47

Dobrý deň,chcel by som sa obrátiť na vašu pozornosť s prosbou o zváženie mojej žiadosti o unban.Rozumiem tomu že bol som zabanovaný z dôvodu porušenia pravidiel a chcem sa úprimne ospravedlniť za moje konanie. Teraz vidím, že moje správanie bolo nevhodné a chápem dôvody, pre ktoré ste museli konať.Chcel by som vám poskytnúť uistenie, že som sa poučil z mojich chýb a mám úprimnú túžbu zmeniť svoje správanie. Sľubujem, že sa budem snažiť dodržiavať vaše pravidlá a prispievať k pozitívnej atmosfére na vašom servery.Bol by som veľmi vďačný, keby ste sa mohli pozrieť na moju žiadosť a zvážiť moju žiadosť o unban. Som ochotný splniť akékoľvek podmienky, ktoré si stanovíte, aby som mohol opäť prispievať k vašej komunite.Ďakujem za vašu pozornosť a za čas, ktorý ste venovali tejto žiadosti. Dúfam, že mi poskytnete druhú šancu.

8.5.2024 11:15

Ale teď vážně, pokud opravdu stojíš o unban, případně zkrácení, zkus se řídit tímto Dzardysovým topicem, od kterého máš mimochodem ten ban.

13.5.2024 08:04

Ahoj, sepiš si prosím svou žádost a tu nám zašli.


Dzardys
Team Manager


Powered by LeoSight IFS
LT~31