Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnosť na Havliii‐ho / Žiadosť o unban


JokerB

Hráč

14
8.5.2024 18:18

Zdravím, 6.5 som obdržal ban od SovietDoga na 14 dní za nasledovné dôvody: TrashRP, Pravidlo č.0 a Zdravý Rozum.
        Celé to začalo deň pred banom, t.j. 5.5 keď som si založil postavu Joe Banana. V skratke, postavu som si založil z dôvodu toho že na mojej hl. postave som nemal poriadne čo robiť a nudil som sa. Dopredu oznamujem že postava nebola vytvorená za účelom hráčov provokovať a zámerne im robiť zle. Joe Banana je 20 ročný afroameričan ktorý pochádza zo zlého ghetta, rodičia mu zomreli a tak ho vychovala ulica, je to vývrheľ spoločnosti ktorý sa snaží získať rôznými spôsobmi ale nie prácou. A tak som prišiel aj za Gabriel Marques, kde uznávam prišiel som za ním agresívnejšie a arogantne som si od neho vypýtal 100kč. Následovne Jacob Handerson (Havliii) ma vysmial (5.5.2024 14:34:54). To moja postava vyhodnotila ako disrešpekt a tak sa nahla do audiny a oklepala si tam cigaretu a chcela mu vynadať (chcem ešte raz pripomenúť, že naše postavy majú menšie znalosti ohľadom slušného správania nakoľko pochádzaju z podpriemerných podmienok a chovajú sa tak ako sa sami na ulici naučili), každopádne tu Havliii začal riešiť celu situáciu OOC bez toho aby mal admin duty (5.5.2024 14:35:29 až 14:41:28). Cela táto situácia sa riešila 6 minút OOC a potom zrazu bez toho aby niečo bolo vôbec z Havliiiho strany bolo oznámené prešiel do IC a začal erpiť to že ma strhol na zem a až potom oznámil že už sa rieši IC (chcel by som ešte pripomenúť na obhajobu môjho kamaráta Kennin Carter ktorý prišiel až po ukončení situácie ale taktiež mu bol udelený ban za rovnake porušenie pravidiel ako s mojím prítomným kamarátom Joshua Hopkins). V priebehu toho čo som bol na zemi jeden z mojích kamarátov uderil Jacoba Handersona (Havliiiho) do hlavy a neodpovedal na to a pokračoval ďalej v svojom RP (5.5.2024 14:41:55 a 14:41:58). Havliii sa za toto neskôr ospravedlnil že si toho nevšimol ale stejnak neerpil ďalšie následky po údere (5.5.2024 14:43:28 a 14:43:30). Následovne prišiel môj kamarát Henry Teller s autom za ktore som sa skryl lebo Havliii vytiahol glock a začal tam mierit pri autoškole s laserom. Kamarat vytiahol motorovku ale vzápätí ju vrátil lebo sme sa báli a utekali sme odtial preč. Hned na to sme zastavili pri Raymondovi Brantleymu, kde som vystúpil z auta klopal na okienko a zdvorilo som sa chcel spýtať o peniaze. Raymond avšak vycúval a smeroval do Palomino Creek kde ho môj kamarat Henry Teller rámoval a snažil sa ho dohnať (netuším aký bol jeho úmysel.) Každopádne erpil som injuries ale Holub vôbec, neskôr vystúpil z vozidla a vytiahol glock, Henry sa rozbehol s autom a asi v rýchlosti min. 60km/h ho zrazil. Holub si zaerpil že vstáva zo zeme a začal strielať po nás. Avšak aj po tom že porušil pravidlá, túto RP akciu nechcem dalej riešit kedže som z nej utiekol a erpil som ošetrovanie mojej rany a nemalo to na mna nejaký závažny dopad a taktiež na to nemám žiadny video dôkaz a v logoch sa to dokázať priamo nedá. Následovne som si zaerpil ošetrenie rany, išiel som erpiť na hl. postavu a potom som sa prepol späť na Joe Banana kde ma Havliii upozornil a nasledovne som sa ukludnil. Erpil som ďalej až do večera kde sme už nekričali po ľuďoch a nevyvolávali zbytočné problémy. Ale vždy sme sa bránili ak začal niekto iný.
           Z môjho pohľadu na chybe sú obe strany. Ja som zo začiatku v niektorých prípadoch naozaj na ľudí vykrikoval uplne zbytočne aj keď môj zámer nebol ľudí vyprovokovať. Ale aj keby chcem si takú postavu založiť, tak sa na to nevzťahuje žiadne pravidlo a podľa Zeintarovej sťažnosti toto vykonáva sám administrátor na skime. Každopádne Havliii situáciu mohol určite riešit s admin duty a riadne zaerpiť ostatné zranenia. Myslím si že som sa nedopustil žiadného porušenia pravidiel za ktoré som obdržal ban, môžno by som uznal zdravý rozum kedže som vykrikal a mlatil som sa priamo pred autoškolou.







Logy + video:
5.5.2024 14:00:00
5.5.2024 15:00:00
https://streamable.com/tcqpd4

8.5.2024 20:22

Ahoj JokerB!

jelikož je tvá stížnost mířená na mojí osobu, tak je určitě vhodné, abych se ti zde vyjádřil. Ještě než se vyjádřím tak bych ti rád řekl, že stížnost na člena AT a žádost unban jsou dvě rozdílné kategorie. Ty jsi spojil žádost o unban se stížností, ale tak dobře tedy.

Stojím si takhle u autoškoly, mezitím co tvoje postava Joe Banana, která dle mého byla založena jen proto, abys cíleně provokoval ostatní hráče a vyvolával nesmyslné konflikty tak tam stále na někoho pokřikovala, flusala na auta a bůh ví co ještě. Tvůj důvod byl, že si po všech škemral peníze a když ti je někdo nedal, protože si o ně ani slušně nepožádal, tak si hned šel do hrotu.

Mezitím co ty ses tam nějak dohadoval s Gabriel Margues a žebral od něj peníze či co tak se moje postava zasmála, načež to vyhodnotila že jsem se vysmál tobě, ačkoliv tomu tak být nemuselo. *KLIK* - Tady je názorně vidět interakce mezi mnou a tebou a určitě mi nepříjde v pohodě, aby si mi na základě zasmátí mé postavy klepal cigaretu na sedačku vozidla. Na to jsem tedy začal řešit situaci v OOC, kdy jsem tě chtěl upozornit že mi tvoje vystupování nepříjde úplně v pohodě - Nemyslím jen to se mnou, ale celkově co tvá postava vyvolávala za nesmyslné hroty.

Po té šesti minutové debatě co jsem to řešil v OOC, tak jsme přešli do ICčka. Je pravdou že jsem to mohl napsat přímo, ale interakce k tomu že už jedem v IC tam byla - *KLIK*

Je pravda že jsem při tom RPčku úplně přehlédl jedno /me, které bylo mířeno na mojí postavu. Tady jsem svojí chybu uznal, opravdu jsem si toho nevšiml a zpětně jsem si to tedy zaRPil. Za to se ještě jednou omlouvám.

Já tedy v sebeobraně vytáhl svojí legálně drženou zbraň a začal vám říkat, ať jdete pryč. Vy jste tedy šli a já pokračoval kdy jsem byl ještě stále u autoškoly. Po chvilce z ničeho nic, co jsem tam byl, tak přišlo tohle /me, kdys mi tvůj IC kámoš hodil sprej do hlavy - *KLIK** Též jsem si to zaRPil, sice moje postava nešla do nemocnice hned, ale byla tam a byla tam dostatečně dlouhou dobu. Obávám se, že ani jeden z vás v nemocnici ani nebyl a to tam někdo z vás dostal baseballkou do žeber a myslím si, že po třech ránách si byl celkem v pohodě a to že jsem na vás mířil zbraní a vy jste ještě provokovali, tak k tomu asi nemám co říci.

V logách které si doložil je jasně vidět jak zbytečně provokujete hráče, bez nějakého většího důvodu. Pořvávání na lidi, flusání jim na auta, vyvolávaní konfliktů a mohl bych pokračovat.

Tímto bych to asi nějak ukončil, pro administrátora který bude stížnost řešit připravím logy, dočasně to zde uzamknu aby zde nevzniklo diskuzní fórum.

Pěkný večer všem,
Havliii

Axo

Hráč

25
13.5.2024 10:36, naposledy upraveno 13.5.2024 10:43 uživatelem Axo

Čau, ahoj @JokerB

Rád bych podotkl, že jeden z vaší trojice dostal jednu ránu pálkou v rozběhu do břicha, následné tři rány pálkou do žeber. Jediné co jsem viděl zaRPit je že se nějak dopajdal za Autoškolu a následně si zaRPil něco na styl **/me plazí se po zemi**, počas toho co tvému kolegovi ve statusu leželo že má zlomené žebro, a v nemocnici jste nebyli ani jeden, to je asi jeden z důvodu proč tvůj kamarád dostal ban (nejspíš)

 

EDIT: Ještě dodávám clip z jednoho nesmyslného skoku. (Random video v pozadí neřešte a takk)

https://medal.tv/games/gta-sa/clips/2bmJADuwAeRNwS/d1337Bey0uxg?invite=cr-MSx3eWEsMjAwNDE5NzM2LA

 

Axo out! ✌🏼

 

 

JokerB

Hráč

14
13.5.2024 13:57

Ahoj @Axo

Troška sa mýliš v tom že v nemocnici nebol ani jeden z nás. Avšak pravda je taká že v nemocnici som bol ja a zaerpil som si doktora ako mi ošetruje ranu na ramene a dokonca som si tu ranu ošetril už na mieste kde som ju schytal. Na klipe vidiš mňa ako preskakujem strechu, to už som prišiel po ošetreniach a hľadal som svojích kamarátov. Neviem prečo sa jednalo o nezmyselný skok dalo sa to uplne v pohode skočit. Ale skôr by si mal spomenuť nezmyselný akt vaších IC priateľok alebo kamarátok pred ktorými som utekal na policajnú stanicu aby som ich nahlásil a oni si ma tam s radosťou chytili pod krk. Neviem čo mali v úmysle kedže potom čo som jednej z nich stúpil na nohu tak som utiekol. A ak sa mám vyjadriť k tomu zraneniu môjho kamaráta tak úprimne netuším či boli v nemocnici a zaerpili si ošetrovanie ale so zlomenými rebrami by si v šoku zamňa dokázal utiecť. A ešte na ošetrenie zranenia v nemocnici sa nesťahuje ani jedno pravidlo za ktoré sme ban obdržali. Prajem pekný zvyšok dňa, s pozdravom Jokerino.

StruX

Hráč

3
13.5.2024 16:07

Do nemocnice som sa musel doplatiť čo keď môj kolega musel ísť náhle afk a nechceme Ban za afk na verejnosti tak zabehol za auto školu dostal som 3x baseballkou do brucha alebo na rebrá to je jedno mal som zlomené rebro odčupel som si to za tú autoškolu mal som status zlomeného rebra a po autoškolu mi pomáhal kolega ale keďže bol afk a @havli tam s jeho kid gangom behal jak naprcane sliepky tak som si povedal že hmm asi nebude moc rp keď so zlomeným rebrom odbehnem do nemocnice tak som dal už spomenuté /me plazi sa po zemi je mi jasné že teraz sa tu objaví niečo typu "zo zlomeným rebrom by si sa asi ťažko plazil"potom som čupel a v čupe som tapoval W a dotackal som sa do nemocnice takže milí @Axo alebo jak sa volaš netrep keď nevieš lebo keď ja začnem trepať tak ťa vytrepem

Axo

Hráč

25
14.5.2024 09:23

Čauko @StruX.

Rád bych podotkl že tvé zaRPení že se plazíš po zemi se zlomeným žebrem, mi přijde neadekvátní vzhledem k tomu že osobně jsem zažil člověka se zlomeným žebrem, měl problém vstát ze země, natož se ještě plazit po břiše (Po straně kde žebra jsou) víc už se vyjadřovat nebudu.

Axo out. ✌🏼

14.5.2024 09:26, naposledy upraveno 14.5.2024 09:26 uživatelem Dzardys

VERDIKT

Ahoj, to projdeme v rychlosti a vyhneme se dalším dohadům.

V prvním okamžiku, kdy si otevřu tvé přiložené logy, okamžitě kontroluji tvou historii, zda jsi již obdržel trest za trashRP, tomu tak skutečně je a přesto se vůči trestu odvoláváš.

Náturu své postavy sice nějakým způsobem obhajuješ, přesto věz, že pro takové RP na Skimu opravdu místo není. Typický poor engagement, který tu vůči ostatním postavám předvádíš, očekáváme leda od nováčků a i ty se snažíme směrovat správnou cestou. Od člověka s bohatou historii trestů lze očekávat již vypilované RP na úrovni trusted playerů, a to nejen v případě ošetření, které jsi RPil následujícím způsobem.

Na Skimu máme nějaké standardy toho, jak i konflikty jdou RPit, pakliže tvá postava eskaluje situaci bez nějakého opravdu významného podnětu jen právě za účelem eskalované situace, je to špatně. Tvůj trest je oprávněný a členové AT mají absolutně volnou ruku k tomu, aby takové RP ze serveru odstraňovali.

Aby se však stížnost netýkala jen tebe, sám @Havliii svou chybu v konkrétní situaci uznal téže, bude-li to v srdci vás obou, jsem ochoten vám dozorovat na reRP situace. Mimo jiné bude více dbáno na to, aby členové AT užívali k řešení problémů během vyvolání OOC situace svou admin duty, abychom se vyvarovali podobným zkušenostem.

V konečném důsledku však není zač Havliiiho trestat, v tvém případě k trestu došlo a ten ti v historii i nadále ponechávám. Stížnost jako celek tak zamítám.


Dzardys
Team Manager


Powered by LeoSight IFS
LT~110

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo