Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - SaviorCz25


9.5.2024 20:12

Přezdívka: SaviorCz25

Věk: 27

Zkušenosti: Dříve když ještě fungovalo samp tak jsem vlastnil dva servery který byly permanentně aktivní asi okolo 15-30 hráčů, servery jsem měl asi 2 roky

Komunikační dovednosti: Samozřejmě s komunikací na DC i na webu počítám a myslím si že komunikace je základem úspěchu jak pro lepší zážitek ze hry tak i pro případné řešení problému

Mám čas: Vzhledem k tomu že pracuji 8 hodin denně tak mám kopu času na hraní nebo věnování se serveru což by asi mohlo být něco okolo 12ti hodin možná i něco víc

Další informace o mně:

Tady by jsem jen chtěl říct že za mě skimo je jediný HRATELNÝ server pro san andreas a rád by jsem se zapojil ke komunitě. Nic méně rád by jsem pomáhal při řešení problémů a případných nejasností. Rád mám trochu ve věcech pořádek a administrativa je něco čemu se nejenom rád věnuji ale je to hlavně něco co mě baví. Je to něco co má hlavu a patu, rád by jsem se přidal i k pomáhání u soudu třeba by se zkrátil čas na čekání i když chápu i to že soud má plné ruce práce i přes to by jsem rád přidal ruku k dílu. A proto věřím že na případné spolupráci se dá nějak domluvit, sem rád že to vede někdo kdo je starší a že se zde nejedná o děti které nemají značně ještě moc rozum a proto i na ně by jsem rád s vámi dohlížel nejen na dohled pro porušení pravidel ale i na pomocnou ruku co se týče ticketu ve hře. Nevím co ještě napsat momentálně mě nic nenapadá ale na případné dotazy samozřejmě rád odpovím děkuji.

Multis

VIP

13
9.5.2024 20:27

Čauko,

sice není úplně korektní se vyjadřovat k žádosti do AT, ovšem nedá mi to spát. Jakožto SAMP RPér který na této scéně strávil více jak osm let a téměř jsem prošel všechny roleplay SAMP servery, tak mě zajímá jak se jmenovali tyto dva roleplay servery který dle tvých slov měli 15-30 hráčů, popřípadě uveď svůj starší nickname, sice to zní hloupě ale rád bych ověřil pravost tohoto tvrzení.

 

předem děkuji.

9.5.2024 21:00

Ahoj, no především nešlo o RP server dříve nic takové asi nikdo moc neřešil nebo možná ani nehrál. Pro ty méně chápavá asi jako jsi ty tak ti to vysvětlím asi takto. Především jsem tím to chtěl pouze naznačit jen že jako hratelné a administrativní práce jsem měl nastarost, což znamená že mám zkušenosti ohledně řízení serveru + pomáhání lidem potom jsem přešel postupem času na RP server a ano opravdu už jsi to nepamatuji. Hrál jsem to před víc jak 10ti lety tak se ti moc omlouvám že jsi nepamatuji vše a opravdu nehodlám si něco dokazovat že jsem měl. Pouze jsem napsal co jsem vlastnil co jsem měl a o co jsem se staral dá se říct každý den postupem času jsem udělal nábory takže v A-teamu bylo časem více lidí co mě bylo oporou a dost mě pomáhaly válku proti hackerům nebo lidem co neměli moc rozumu. A kdo ví i ty třeba jsi byl mezi nimi co dostal ban a hlásil se pak na webu o žádosti o unban vzhledem k tomu co tady píšeš. Samozřejmě vedení tomu nemusí věřit já k tomu taky nikoho nenutím a přesvědčovat nemusím už jsem dost starej na to aby jsem sám sobě nebo mému okolí něco dokazoval. Vedení si samo rozhodne jak dále z mojí žádostí vynaloží, ať se rozhodně jakkoliv vše budu maximálně respektovat a i nadále se držet pravidel serveru děkuji za pochopení hezký den i tobě @Multis 

Multis

VIP

13
9.5.2024 21:21, naposledy upraveno 9.5.2024 21:27 uživatelem Multis

Omlouvám se ti, chybně mi došlo z kontextu, že se jednalo o Roleplay servery. Jinak tě můžu ubezpečit, že jsem o unban na tvém serveru nežádal - pzn. žádal jsem pouze kdysi na PLA:RP a to když mi byl účet ukraden a následně zneužit, přičemž jsem dostal úspěšně unban. Samozřejmě, mě přesvědčovat nemusíš pouze jsem se slušně zeptal. Každopádně budu držet pálce při rozhodnutí ohledně této přihlášky, popřípadě se budu těšit na potencionální společné RP.

hezký den i tobě @SaviorCz25

10.5.2024 15:53



Tak snad se někdy v tom HT uvidíme, hodně štěstí příště.

13.5.2024 08:28

Ahoj,

bohužel jsem se v mezích této přihlášky přesvědčil, že se aktuálně nemůžeme spolehnout na týmového ducha, mimo jiné jsi ani nečetl podmínky pro přijetí do HT. Proto je více než na místě tvou přihlášku aktuálně zamítnout a požádat tě, abys to případně zkusil znovu za pár měsíců, pokud budeš splňovat podmínky.


Dzardys
Team Manager, Správce Helper Teamu


Powered by LeoSight IFS
LT~77