Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Zdenek


Zdenek

Hráč

21
13.10.2020 14:57

Přezdívka: Zdenek

Věk: 17

Zkušenosti: Mé zkušenosti na pozici A-Teamu jsou nulová

Komunikační dovednosti: Mluvím plynně česky, dorozumím se slovensky, s odřenými uši anglicky

Mám čas: Aktivní sem spíše ve večerních hodinách

Další informace o mně:

Zdravím Vás, jmenuji se Zdeněk a pocházím z Ústeckého kraje, kde momentálně studuji druhý ročník střední veřejnoprávní školy, obor ,,Bezpečnostně právní činnost''. Na Artheonu, celkově na MTA jsem začal hrát přibližně šest měsíců zpět. V předešlých letech sem hrál na jednom nejmenovaném SA:MP serveru. Mezi mé koníčky patří bojové sporty, jízda na kole a v momentální chvíli také posilování. Jsem vášnivý fotograf Integrovaného záchranného systému, přičemž s kamarádem vlastníme Instagramovou stránku, která je zaměřena na techniku IZS. Mimo jiné hraji také CS:GO, Emergency 4 a ETS 2, ale primárně svůj herní čas věnuji právě Artheonu. Rád pomáhám ostatním hráčům, když si neví s něčím rady. A mé RP zkušenosti ? Myslím si, že jsou na velmi dobré úrovni. Má admin historie není nijak plná či přeplněná. Už v minulosti jsem se ucházel o místo supporta, přičemž sem se dostal do druhého kola. Udělal sem při pohovoru pár nemístných chyb, které bych rád napravil, a dle rčení ,, chybami se člověk učí '' tak si myslím, že jsem se poučil. Děkuji Vám, že jste věnovali svůj čas čtením této přihlášky. kuldas#3077

13.10.2020 23:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
16.10.2020 01:00, odstraněno 16.10.2020 01:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~31