Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - ParadoxRhyme


13.10.2020 15:23

Přezdívka: ParadoxRhyme

Věk: 15.

Zkušenosti: Zkušenosti s MTA mám, avšak nikoliv s pozicí supporta/admina.

Komunikační dovednosti: Vzhledem k mému věku si myslím že na dobré úrovni. Dorozumím se Česky,Slovensky,Anglicky, s troškou štěstí i Rusky.

Mám čas: Na serveru bývám od 14:00 až do půlnoci.. Někdy i déle.. O víkendu celý den.

Další informace o mně:

Zdravím všechny hráče a hráčky :) Mé jméno zní Šimon, pocházím z města Beroun, kde momentálně chodím na základní školu. Do budoucna bych chtěl na Střední Školu v Hořovicích zaměřenou na Informační Technologii... S MTA mám zkušenosti pouze ze serveru Artheon, jelikož mě žádný jiný server nikdy nezaujal tak jako Artheon. Možná mě ze serveru poznáváte jako MPP Jessicu Bright (moje main postava). Mé komunikační dovednosti jsou dobré, vzhledem na můj věk. Taktéž jsem velmi přátelský, a rád pomáhám lidem, jak v RP tak i IRL... Zpět k RP, má /history, není zrovna nejlepší.. Respektivě mám 5 porušených pravidel za posledních 900hodin. Z těchto porušených pravidel jsem se ponaučil, a nehodlám je znovu porušit.. Na pozici supporta se hlásím proto, že většinu času co strávím na serveru, nemám co dělat, tudíž jako support bych rád věnoval svůj čas hráčům a pomáhal bych vyřešit daný problém.. S A-Teamem na Artheonu žádný problém nemám.. S hráči na Artheonu taktéž problém nemám do té doby, než poruší pravidla.. Co se týče jiných her, rád si občas zahraji Escape From Tarkov, Minecraft či World of Warcraft.. Z uvedených her hraji asi nejvíce Escape From Tarkov.. Jinak většinu času věnuji MTA.. Děkuji za Váš drahocenný čas za přečtení mé přihlášky a přeji krásný a příjemný zbytek dne :) s pozdravem Rhyme.. Discord: rhyme#7818

13.10.2020 23:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
16.10.2020 01:01, odstraněno 16.10.2020 01:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024