Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - muransky


neznamy#2452

Smazaný účet

17
13.10.2020 19:58

Přezdívka: muransky

Věk: 14

Zkušenosti: Mám skúsenosti so Supportom na menšom serveri a taktiež som bol Administrátor na serveri ktorý sa nakoniec nespustil -

Komunikační dovednosti: Ovládam Slovenčinu, Češtinu a pasívne Angličtinu.

Mám čas: 2-6 hodín denne si určite nájdem.

Další informace o mně:

Pozdravujem, volám sa Adam mám 14 rokov a pochádzam z Bánsko Bystrického kraja. Momentálne som v 9 ročníku na základnej škole tudiž posledný ročník. Vo voľnom čase si rád chodím zahrať basketbal, zacvičiť si do fitka, alebo stráviť nejaké tie hodinky na Artheone. Po dokončení základnej školy by som chcel ísť na SUŠ Odbor Umelecký Kováč. Tento obor ma zaujal a rád by som chcel vyštudovať tento obor. Hrávam viacero hier [väčšinou free to play a nenáročné na komp :D] patrí medzi to Among Us, Minecraft, Hue, Brawlhalla, Garrys Mode a podobne.. Na Artheone hrávam cca 4/5 mesiacov a musím povedať že napriek začiatočníkom a trash rprom [je mi jasne že k nim pripadám nejakou časťou tiež :D] sa to RPčko dá fakt užiť a keď má človek fantáziu tak je to zaujímave. Rád si robím srandu či už sám zo seba alebo aj z kamarátov a podobne.. Som taký človek čo sa dokáže zasmiať na všetkom ale dokážem brať situáciu aj vážne. Rád by som zapadol medzi komunitu. Veci dokážem riešiť chladnou hlavou. Prajem pekný večer, držím palce chalanom ktorí si podali prihlášku taktiež, hádam sa pošťastí aj na 2. pokus.

13.10.2020 23:19
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
16.10.2020 01:09
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo