Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Lokolko


Lokolko

Hráč

3
14.10.2020 00:22, naposledy upraveno 14.10.2020 00:46 uživatelem Lokolko

Přezdívka: Lokolko

Věk: 19

Zkušenosti: Crexlite admin cca 1 rok , a potom pár aktuálnych serverov za čas ktorý hrajem to je napríklad townplay, glorious..

Komunikační dovednosti: Slovenčina / angličtina a trochu nemecky. Nemám problém rozprávať s ľuďmi pri písaní sa snažím dodržiavať gramatiku pretože je to krajšie v Tom chate aj aj lepšie sa to číta

Mám čas: Od 16-00 do 1-2 rána c Záleží aj aký je deň v.piatok mám čas kľudne aj celý deň no zas mám aj osobný život takže v takýchto časoch niesom nonstop pri Pc

Další informace o mně:

Mám pár áut dve mačky a žijem v byte. Neviem čo tu písať ako..Momentálne študujem programovanie teda vlastne počítačové siete na technickej univerzite v Košiciach prvý ročník. Som zamestnaný v bezpečnostnej firme nie ako SBS :D ale ako technik no vzhľadom na tom že to je verejne forum nebudem menovať mena. Táto práca spočíva vlastne v tom že mam na starosti kamerové systemi taktiež tato práca dosť zahŕňa aj programovanie. Mta je pre mňa taký ten druh hry že má to neomrzí mal som teraz menšie obdobie kedy som nehral s osobných dôvodov ale momentálne je mta moja najhranejšia hra. Občas chodím von ako zvyknú normálny ľudia ale také že party to nieje pre mňa. Profesionálne snowboardujem snáď korunka nepozierie ďalšiu sezonu. Vlastne som sa nepredstavil volám sa René. 

14.10.2020 00:27, odstraněno 15.10.2020 18:57 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 11
16.10.2020 01:07
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~15

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo