Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Dingos


Dingos

Hráč

1
15.10.2020 12:30, naposledy upraveno 15.10.2020 12:31 uživatelem Dingos

Přezdívka: Dingos

Věk: 15

Zkušenosti: Support na více serverech , Narpeno přes 4 tisíce hodin na Českých Rp server .

Komunikační dovednosti: Angličtina , Čeština , Slovenština

Mám čas: Každý den když je škola tak 14:00 když není škola 9/10h - 0:00 / 1:00 .

Další informace o mně:

Jmenuji se Tomáš, Pocházím z České Republiky a Mám rád Auta a Mechaničinu. Před měsícem jsem nastoupil do Prvního Ročníku SOU Opravář Zemědělských strojů. Nejoblíbenější hra je MTA Kde mám NaRPeno přes 4 tisíce hodin na Českých RP Serverech. Na Artheonu už jsem hrál dříve a znám jak to tu chodí. Před 4. dny jsem se vrátil k Artheonu abych se vrátil za komunitou a zjistil jestli je dobrá tak jako dříve. Najdou se občas lidi které hrají TrashRP ale to je na každém serveru. Jsem přátelský a nemám problém s žádným členem A Teamu. Co se týče Supporta v MTA, Support příkazy umím. Spoustu krát jsem byl support za těch 4k hodin. Rád bych byl součásti A Teamu. Dingos. Discord : Dingos#8698

16.10.2020 01:06
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~14