Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - NejQer


NejQer

Hráč

2
15.10.2020 12:37, naposledy upraveno 15.10.2020 21:08 uživatelem NejQer

Přezdívka: NejQer

Věk: 16

Zkušenosti: Zkušenosti, nějaké jsou, ale nic velkého, ale nemám problém se naučit nové věci. Rp se věnuju cca 1-2 roky.

Komunikační dovednosti: Angličtina a Čeština (lehce Němčina)

Mám čas: Záleží, co je za den, ale aktivní bych mohl být 4-6 hodin denně. Dokud tedy, nezačne normálně škola.

Další informace o mně:

Jmenuju se Michal. Jsem z města kousek od Prahy, věnuju se programovnání, hrám a občas chodím do fitka. Právě teď studuju elektrotechnika pro stroje a zařízení, jsem ve druhém ročníku. Hrával jsem dřív FiveM, kde jsem měl tu možnost působil v a-teamu. Působil jsem i na některých mc serverech. Na Artheon jsem se dostal díky kámošovi, který mi tento server ukázal (cca 2-3 měsíce). Začal jsem tady hrát, jelikož je tady super komunita a v pohodě a-team. Myslím si, že semnou němá nikdo problém, jelikož se držím pravidel, a snažím se, věci řešit v klidu. Co se týče, co dělám, tak věnuju se už nějaký ten pátek programování, různých věci. Ať je to web nebo nějaká věc na mc a ds boti. Teď se učím skriptovat a dělat věci pro mta servery. Hrál jsem ping pong. Za mě je to vše. Doufám, že to dává nějaký smysl. Přeji hezký zbytek dne. NejQer

Edit: discord Michal#6611

16.10.2020 01:06
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~13