Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Kenny15


Kenny15

Hráč

19
18.10.2020 21:31, naposledy upraveno 19.10.2020 10:06 uživatelem Kenny15

Přezdívka: Kenny15

Věk: 16

Zkušenosti: Hlavní Support na serveru PPRP, (již neexistující server)

Komunikační dovednosti: Mám TS3 + Discord, mikrofon, dokonalá čeština, rozumím slovensky, něco z angličtiny, mluvím občas i německy.

Mám čas: Každý den, po distanční výuce, nebo v čase 15:00 - 21:00

Další informace o mně:

Krátce o mně. Mé jméno je Štěpán, a pocházím z jižní Moravy, okres Hodonín. Spousta z vás mě zná pod přezdívkou Kenny15. Zajímám se jak o počítače, tak rád sportuju, ale ze všeho nejvíc, jsem HASIČ, tělem i duší. Vlastně k RP jsem se dostal úplnou náhodou. A tak jsem potkal Crazyho, Sandlera a spoustu dalších, se kterými hrajeme dodnes. Dále hraji i FS19, ETS2, CS:GO apod. Ale proč se vůbec hlásím do A Teamu? Myslím si, že potřebuje server kavlitní A Team, potřebuje lidi, kteří jsou schopní, potřebuje lidi, kteří odpovídají na reporty, potřebuje lidi, kteří zaučují RP, je tu hodně věcí, které je potřeba aby na serveru klapali jak mají. Vím, že spousta z vás mě v A-Teamu chtít nebude, ale já vám slibuji, že bude ze mě kvalitní Support ale hlavě budu pro vás ten ČLOVĚK, který vám rád vždycky v nesnázích pomůže. Krátce bych zde shrnul i pár bodů, které by měl každý Support nebo Admin umět.

  • Učit RP. Tady bych se trochu pozastavil. Spousta lidí co hrají RP poprvé v životě, neví oč se jedná. Když tak občas sleduju ten chat, tak to admini řeší pomocí jailu a komentářem typu: Nauč se RP + si přečti pravidla. To je jediná věc, která mi na adminech vadí, a mnou by se dala vyřešit tím, že mám celkem trpělivost a rád lidi učím do nových věcí, ať už v RP nebo v reálném světě.

 

  • Reporty. Tady je největší kámen úrazu. Já, jelikož toho IC nahraju hodně málo, tak jsem na to jako dělaný. Většina hráčů si stěžuje že na serveru není nikdo, kdo by jim pomohl vyřešit daný problém, když se na serveru nenachází žádný admin. Když je prostě potřeba, tak se musí zasáhnout, a ne aby hráči čekali 3 miliony let, aby jim někdo report přijal. 

 

  • RP akce. Tady by každý člověk jásal radostí, kdyby nějaká RP akce byla, a ono prdlajs. Já jakožto velmi, jak to popsat...člověk s nápady, který vymýšlí různé vylomeniny, tak i ty RP akce celkem rád má na starost. Kdy byla naposledy na starém Artheonu RP akce? Nepamatuju si. Takže by to chtělo znovu rozjet. A pořádat velké RP akce, aby se do ní mohlo zapojit co nejvíce lidí.

 

To by bylo asi vše, pokud má někdo nějaké otázky, najde mě na Discordu.

 

Krásný den přeje Kenny15.

GoodGuyVita

Hráč

3
18.10.2020 22:12

Uz by jsi toho supporta dostat mohl, gl za me YES

Kenny15

Hráč

19
18.10.2020 22:15

Diky Vito, budu se snazit byt ten nejlepsi clovek.

25.10.2020 18:22

Zamítnuto - bohužel jsi nebyl vybrán, zkus to příště.

Informace o způsobu vyhodnocování si můžeš přečíst v náborovém příspěvku.


Powered by LeoSight IFS
LT~53

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Streexy

87Kč včera v 21:46

Markuus

63Kč včera v 15:46

gloziscoot

70Kč 22.4.2024 22:29

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024