Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Berysek


Berysek

Hráč

5
18.10.2020 22:34, naposledy upraveno 18.10.2020 22:34 uživatelem Berysek

Přezdívka: Berysek

Věk: 16

Zkušenosti: S touto pozicí zkušenosti mám.

Komunikační dovednosti: Komunikační dovednosti si myslím, že jsou dostačující.

Mám čas: Čas mám skoro každý den

Další informace o mně:

Kde bych začal? Možná zkusím tohle. Mé jméno je Lukáš a nějakou tu dobu už používám nick Berysek . Narodil jsem se v Příbrami (Středošeský kraj.) Teď studuji autotronika na škole SOUŠ Dubno. Moje koníčky? Většinu volného času trávím poslední dobou na PC, ale k tomu se zajímám o auta. Moje dejme tomu, motání se okolo RP začalo zhruba 1 až 2 roky zpět, kdy jsem začínal na MTA a myslím si, že zkušenosti s RP mám adekvátní k tomuto postu. Samozřejmě se jedná o můj názor . Nadále plynule ovládám Češtinu, domluvím se Anglicky a domluvím se i Německy. No a co mě vede k tomu, abych se hlásil na tuto pozici? Mé praštěné já chce trestat hráče, kteří pravidelně porušují pravidla. A naopak mé dobré já chce poskytnout pomoc nováčkům, co se týká RP. No, a tímhle bych ukončil mojí přihlášku . Předem děkuji za vyřízení přihlášky.

- Berysek.

25.10.2020 18:23

Zamítnuto - bohužel jsi nebyl vybrán, zkus to příště.

Informace o způsobu vyhodnocování si můžeš přečíst v náborovém příspěvku.


Powered by LeoSight IFS
LT~25