Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - Lofanek


Lofanek

Hráč

31
19.10.2020 08:42, naposledy upraveno 23.10.2020 20:45 uživatelem Lofanek

Přezdívka: Lofanek

Věk: 16

Zkušenosti: Skúsenosti mám ako support a administrátor zo starého a nového Artheonu, príkazy sú samozrejmosťou.

Komunikační dovednosti: Nemám problém s akoukoľvek formou komunikácie (Skype fakt nie), češtine rozumiem, v angličtine sa dohovorím a podľa môjho názoru zvládam slovenskú gramatiku na jednotku, avšak chyba či neistota je normálna.

Mám čas: Keďže študujem, tak väčšinou až vo večerných hodinách, cez víkendy skôr. Na discorde som dostupný stále.

Další informace o mně:

Ahoj! V reálnom svete, kde je grafika fajn, ale príbeh dosť zlý ma volajú Jakub a safe house mám na západnom Slovensku (nie, nemám na mysli SafeHouse Társasházkezelő, ktorý sa zaoberá správou budov ale proste dom, chápeš). Od maďarských hraníc som dostatočne ďaleko, takže to ani neskúšajte! Momentálne študujem, študujem a študujem. A to fakt každý deň. Možno si poviete "wow, ten je smart!". Nie. Za všetko môže to zlo ľudstva menom dištančné vzdelávanie, ale o tom inokedy, teda pokiaľ nespácham samovraždu. Čo sa týka mojej mentálnej stránky, označil by som sa za extrovertného introverta, takže nie, na žiadny zraz neprídem! Vo voľnom čase sa rád hádam s našimi spoluobčanmi, ktorí patria do tých 50% ľudí, ktorí uveria v konšpirácie (korona je výmysel, v rúšku dýcham CO2 a policajné vodné delo strieľa po ľuďoch nanochip-y!), mimo toho rád čítam, pozerám seriály, počúvam hudbu a samozrejme hrám hry.

Na Leosighte som sa stal nenávidený asi vďaka Artheonu, ale v skutočnosti tu oxidujem oveľa dlhšie. Poznáte ma pod prezývkami Lofánek, Lofan, Fasz, chcanka, "jó tak ty seš slovák? Tak to běž někam vole" a samozrejme mar. Ah, a ešte zvyknem jesť pizzu príborom.

Prihlášku práve na pozíciu administrátora si podávam hlavne kvôli mojim skúsenostiam s RP, či už ako člen AT ale aj ako hráč. Želám teda veľa šťastia ostatným v nábore a dúfam, že budem mať možnosť si s väčšinou z vás skvele zaRPiť. 😉

19.10.2020 10:53

Jsem určitě PRO. Mám s tebou dobré zkušenosti.

19.10.2020 10:54
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Michael

Hráč

19
19.10.2020 21:47

Ahoj,

poslední dobou jsme se moc nemuseli, ale i tak přidám názor. Přihláška je dle mého názoru sepsána krásně a obsáhle. Jako administrátor si na mě působil jako tvrdohlavý, ale za to příliš rozhodný člověk, který si nenechal nasrat na hlavu, což je za mě velké plus. Za mě určitě PRO. 

S přáním krásného dne,

Michael.

25.10.2020 18:35

Schváleno - byl jsi vybrán do dalšího kola náboru, tedy na TS3 pohovor.

K pohovoru se přihlaš kdykoliv, kdy se ti to bude hodit v následujících dnech. Je však možné, že vzhledem k momentální časové vytíženosti AT budeš muset o pohovor žádat vícekrát, než na tebe budeme mít čas.


Powered by LeoSight IFS
LT~72

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024