Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Administrátor - Petan09


Petan09

Hráč

20
19.10.2020 17:11, naposledy upraveno 19.10.2020 19:19 uživatelem Petan09

Přezdívka: Petan09

Věk: 15

Zkušenosti: Mám zkušenosti se Supportováním na nejmenovaném serveru v CZ/SK MTA

Komunikační dovednosti: Dobré, nemám problém komunikovat. Preferuji spíše Discord, než TS3. Dokážu pasivně mluvit Německy a Anglicky. Samozřejmě i Česky/slovensky

Mám čas: Hraji když můžu a mám náladu, každopádně tak aktuálně každý den. (kolem 55 hodin týdně)

Další informace o mně:

Jmenuji se Petr. Rád trávím čas u počítače. Především hraní her. Dále i hraní mimo konzoly PC, například Xbox. Rád sportuji, největší sportovní koníček je jízda na horském kole, dále fotbal. Hodně času strávím u oboru zdravotnictví. Žiji v jihočeské kraji ve Strakonickém okrese. Momentálně se hlásím na střední odbornou školu v oboru Praktická sestra ukončenou maturitní zkouškou. Rád poslouchám Heavy metal, nejvíc asi Švédskou skupinu Sabaton. Dále rád poslouchám písně z 70 let. Mezi ně patří třeba Modern Talking, Dr. Alba. Mr. President, Cpt. Jack, Dj Bobo, Masterboy. Mezi české oblíbené zpěváky/zpěvačky mám rád Michala Davida, Lucie Bílá, Lucie Vondráčková, Marek Ztracený, Verona, Iveta Bartošová. Mezi aktuální hvězdy v zahraničí jsem si oblíbil skupinu Lady Gaga a další... Zajímám se hodně o nákladní dopravu. Jsem milovník "trucků". Hodně se věnuji horské cyklistice jak někteří můžou znát z mích fotek. Musím říct že mám velký smysl pro humor. Jsem zejména ve vlastnostech spíše pozitivní, ba i negativní. I když mě hráči znají jako negativního hráče s vlastnosti, ale člověk se dokáže měnit. Ba, změna je život. To je třeba moje výbušnost. Opravdu se někdy nedokážu udržet a po někom vylétnu. Snažím se tuto negativitu skrýt, i když to někdy opravdu nejde. Ale, určitě nebudu sám, den blbec a je vymalováno, ale určitě se musím chovat řádně s rozumem. S komunikací mezi hráči nemám problém, přece jen je lepší jít pro hráče motivací a dobrým přístupem. Já tímto končím svoje představení, děkuji za komentáře, pozitivní i negativní, třeba se i od vás něco přiučím. :) Přeji hodně zdaru ostatním, mějte se krásně a hezký zbytek dne vám přeje, Petan09

25.10.2020 18:26

Zamítnuto - nesplňuješ minimální požadavky uvedené v náborovém příspěvku, zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~31